Rowenta Brush Activ UB9540F0 vlasový styling Teplovzdušná kefa Teplé Čierna, Strieborná 1000 W
Kód: AGDROWSLO0020Podrobný popis
Rowenta Brush Activ UB9540F0 vlasový styling Teplovzdušná kefa Teplé Čierna, Strieborná 1000 W| Rotačná kefa | Áno |
| Vyrovnávanie vlasov | Nie |
| Model | Teplovzdušná kefa |
| Nastaviteľný termostat | Áno |
| Keramické kúrenie | Áno |
| Sušenie vlasov | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá, Posuvník |
| Ionizátor | Áno |
| Technológia | Teplé |
| Natáčanie vlasov | Áno |
| Textúrovanie vlasov | Nie |
| Cestovné puzdro | Áno |
| Príkon | 1000 W |
| Napájací zdroj | AC |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Farba | Čierna, Strieborná |
| Typ závesu | Pútko na zavesenie |
| Zavesiteľné | Áno |
| Typ balenia | Box |
| Automatické vypnutie | Nie |
| On/off vypínač | Áno |
| Vstavaný displej | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hair curlers and dryers |
|---|---|
| EAN: | 3121040092514 |
| Rotačná kefa: | Áno |
| Vyrovnávanie vlasov: | Nie |
| Model: | Teplovzdušná kefa |
| Nastaviteľný termostat: | Áno |
| Keramické kúrenie: | Áno |
| Sušenie vlasov: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá, Posuvník |
| Ionizátor: | Áno |
| Technológia: | Teplé |
| Natáčanie vlasov: | Áno |
| Textúrovanie vlasov: | Nie |
| Cestovné puzdro: | Áno |
| Príkon: | 1000 W |
| Napájací zdroj: | AC |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Farba: | Čierna, Strieborná |
| Typ závesu: | Pútko na zavesenie |
| Zavesiteľné: | Áno |
| Typ balenia: | Box |
| Automatické vypnutie: | Nie |
| On/off vypínač: | Áno |
| Vstavaný displej: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
