Teplovzdušná kefa Braun AS330 teplá čierna 400 W 2 m
Kód: AGDBRASLO0009Podrobný popis
Teplovzdušná kefa Braun AS330 teplá čierna 400 W 2 m| Technológia | Teplé |
| Počet teplotných nastavení | 2 |
| Vhodné pre dĺžku vlasov | Dlho, Stredná |
| Vyrovnávanie vlasov | Áno |
| Hodí sa pre typy vlasov | Všetky typy vlasy |
| Model | Teplovzdušná kefa |
| Nastaviteľný termostat | Áno |
| Natáčanie vlasov | Áno |
| Účel | Suché/mokré vlasy |
| Systém ovládania | Posuvník |
| Návod na použitie | Áno |
| Farba kábla | Čierna |
| Napájací zdroj | AC |
| Príkon | 400 W |
| Farba | Čierna |
| Typ balenia | Box |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Vstavaný displej | Nie |
| Dĺžka šnúry | 2 m |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hair curlers and dryers |
|---|---|
| EAN: | 3030050182453 |
| Technológia: | Teplé |
| Počet teplotných nastavení: | 2 |
| Vhodné pre dĺžku vlasov: | Dlho, Stredná |
| Vyrovnávanie vlasov: | Áno |
| Hodí sa pre typy vlasov: | Všetky typy vlasy |
| Model: | Teplovzdušná kefa |
| Nastaviteľný termostat: | Áno |
| Natáčanie vlasov: | Áno |
| Účel: | Suché/mokré vlasy |
| Systém ovládania: | Posuvník |
| Návod na použitie: | Áno |
| Farba kábla: | Čierna |
| Napájací zdroj: | AC |
| Príkon: | 400 W |
| Farba: | Čierna |
| Typ balenia: | Box |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Dĺžka šnúry: | 2 m |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
