BaByliss C332E vlasový styling Kulma Teplé Čierna, Ružová 1,8 m
Kód: AGDBBLLOK0023Podrobný popis
BaByliss C332E vlasový styling Kulma Teplé Čierna, Ružová 1,8 m| Natáčanie vlasov | Áno |
| Teplota (max) | 180 °C |
| Počet teplotných nastavení | 10 |
| Technológia | Teplé |
| Hodí sa pre typy vlasov | Všetky typy vlasy |
| Nastaviteľný termostat | Áno |
| Teplota (min) | 110 °C |
| Vyrovnávanie vlasov | Nie |
| Doba zahrievania | 60 s |
| Sušenie vlasov | Nie |
| Textúrovanie vlasov | Nie |
| Model | Kulma |
| Ionizátor | Nie |
| Ochranné krytky | Nie |
| Držiak | Nie |
| Obsahuje dokovaciu stanicu | Nie |
| Návod na použitie | Áno |
| Výhrevná podložka | Nie |
| Cestovné puzdro | Nie |
| Prenášanie puzdro | Nie |
| Hrebeň | Nie |
| Vrátane ohňovzdorných rukavíc | Nie |
| Ochladzujúca koncovka | Áno |
| Puzdro | Nie |
| Hĺbka | 42 mm |
| Výška | 74 mm |
| Priemer valca | 3,2 cm |
| Šírka | 340 mm |
| Hmotnosť | 300 g |
| Typ batérie | Nikel-Metal Hydrid (nimh) |
| Keramický povlak | Áno |
| Základňa otočiteľná o 360° | Áno |
| Farba | Ružová, Čierna |
| Typ balenia | Box |
| Výška balenia | 140 mm |
| Šírka balenia | 350 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Hĺbka balenia | 50 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 527 g |
| Čistá hĺbka palety | 120 cm |
| Celková hmotnosť palety | 285 kg |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal | 6 kusov |
| Hrubý objem palety | 1916 dm³ |
| Výrobkov na vrstvu palety | 108 kusov |
| Celková výška palety | 199,6 cm |
| Objem hlavného (vonkajšieho) obalu | 186 cm³ |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu | 170 mm |
| Hlavné (vonkajšie) puzdrá na vrstvu palety | 18 kusov |
| Hlavné (vonkajšie) obaly na paletu | 90 kusov |
| Celková dĺžka palety | 120 cm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu | 1,8 kg |
| Paleta EAN (EAN / UPC) | 43030050069431 |
| Výrobkov na paletu | 540 kusov |
| Vrstiev na paletu | 5 kusov |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu | 370 mm |
| Celková šírka palety | 80 cm |
| Čistá výška palety | 195,6 cm |
| Čistá šírka palety | 80 cm |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu | 295 mm |
| EAN veľkoobchodného balenia (EAN / UPC) | 33030050069434 |
| Kontrolka | Áno |
| Bezšnúrový | Nie |
| Automatické vypnutie | Áno |
| On/off vypínač | Áno |
| Otočná šnúra | Áno |
| Nebezpečné pre životné prostredie | Nie |
| Automatické vypnutie po | 72 min |
| Vstavaný displej | Nie |
| Indikátor teploty | Áno |
| Dĺžka šnúry | 1,8 m |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hair curlers |
|---|---|
| EAN: | 3030050069433 |
| Natáčanie vlasov: | Áno |
| Teplota (max): | 180 °C |
| Počet teplotných nastavení: | 10 |
| Technológia: | Teplé |
| Hodí sa pre typy vlasov: | Všetky typy vlasy |
| Nastaviteľný termostat: | Áno |
| Teplota (min): | 110 °C |
| Vyrovnávanie vlasov: | Nie |
| Doba zahrievania: | 60 s |
| Sušenie vlasov: | Nie |
| Textúrovanie vlasov: | Nie |
| Model: | Kulma |
| Ionizátor: | Nie |
| Ochranné krytky: | Nie |
| Držiak: | Nie |
| Obsahuje dokovaciu stanicu: | Nie |
| Návod na použitie: | Áno |
| Výhrevná podložka: | Nie |
| Cestovné puzdro: | Nie |
| Prenášanie puzdro: | Nie |
| Hrebeň: | Nie |
| Vrátane ohňovzdorných rukavíc: | Nie |
| Ochladzujúca koncovka: | Áno |
| Puzdro: | Nie |
| Hĺbka: | 42 mm |
| Výška: | 74 mm |
| Priemer valca: | 3,2 cm |
| Šírka: | 340 mm |
| Hmotnosť: | 300 g |
| Typ batérie: | Nikel-Metal Hydrid (nimh) |
| Keramický povlak: | Áno |
| Základňa otočiteľná o 360°: | Áno |
| Farba: | Ružová, Čierna |
| Typ balenia: | Box |
| Výška balenia: | 140 mm |
| Šírka balenia: | 350 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Hĺbka balenia: | 50 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 527 g |
| Čistá hĺbka palety: | 120 cm |
| Celková hmotnosť palety: | 285 kg |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal: | 6 kusov |
| Hrubý objem palety: | 1916 dm³ |
| Výrobkov na vrstvu palety: | 108 kusov |
| Celková výška palety: | 199,6 cm |
| Objem hlavného (vonkajšieho) obalu: | 186 cm³ |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 170 mm |
| Hlavné (vonkajšie) puzdrá na vrstvu palety: | 18 kusov |
| Hlavné (vonkajšie) obaly na paletu: | 90 kusov |
| Celková dĺžka palety: | 120 cm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu: | 1,8 kg |
| Paleta EAN (EAN / UPC): | 43030050069431 |
| Výrobkov na paletu: | 540 kusov |
| Vrstiev na paletu: | 5 kusov |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu: | 370 mm |
| Celková šírka palety: | 80 cm |
| Čistá výška palety: | 195,6 cm |
| Čistá šírka palety: | 80 cm |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 295 mm |
| EAN veľkoobchodného balenia (EAN / UPC): | 33030050069434 |
| Kontrolka: | Áno |
| Bezšnúrový: | Nie |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| On/off vypínač: | Áno |
| Otočná šnúra: | Áno |
| Nebezpečné pre životné prostredie: | Nie |
| Automatické vypnutie po: | 72 min |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Indikátor teploty: | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 1,8 m |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
