Adler AD 2318 vlasový styling Žehlička na vlasy Teplé Čierna, Koral 120 W
Kód: AGDADLPRO0022Podrobný popis
Adler AD 2318 vlasový styling Žehlička na vlasy Teplé Čierna, Koral 120 W| Model | Žehlička na vlasy |
| Nastaviteľný termostat | Áno |
| Vyrovnávanie vlasov | Áno |
| Teplota (min) | 150 °C |
| Sušenie vlasov | Áno |
| Technológia | Teplé |
| Teplota (max) | 230 °C |
| Návod na použitie | Áno |
| Hmotnosť | 510 g |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Príkon | 120 W |
| Napájací zdroj | AC |
| Farba | Čierna, Koral |
| Typ závesu | Hák na zavesenie |
| Rukoväť so zámkom | Áno |
| Základňa otočiteľná o 360° | Áno |
| Zavesiteľné | Áno |
| Hĺbka balenia | 350 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 520 g |
| Šírka balenia | 55 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Výška balenia | 100 mm |
| LED indikátory | Áno |
| Vstavaný displej | Nie |
| Otočná šnúra | Áno |
| Bezšnúrový | Nie |
| Zámok | Áno |
| On/off vypínač | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hair straighteners |
|---|---|
| EAN: | 5902934831345 |
| Model: | Žehlička na vlasy |
| Nastaviteľný termostat: | Áno |
| Vyrovnávanie vlasov: | Áno |
| Teplota (min): | 150 °C |
| Sušenie vlasov: | Áno |
| Technológia: | Teplé |
| Teplota (max): | 230 °C |
| Návod na použitie: | Áno |
| Hmotnosť: | 510 g |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Príkon: | 120 W |
| Napájací zdroj: | AC |
| Farba: | Čierna, Koral |
| Typ závesu: | Hák na zavesenie |
| Rukoväť so zámkom: | Áno |
| Základňa otočiteľná o 360°: | Áno |
| Zavesiteľné: | Áno |
| Hĺbka balenia: | 350 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 520 g |
| Šírka balenia: | 55 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Výška balenia: | 100 mm |
| LED indikátory: | Áno |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Otočná šnúra: | Áno |
| Bezšnúrový: | Nie |
| Zámok: | Áno |
| On/off vypínač: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
