BaBylissPRO ELIPSIS3000 STYLER Žehlička na vlasy teplá čierna 55W 2,7m
Kód: AGDBBLPRO0038Podrobný popis
BaBylissPRO ELIPSIS3000 STYLER Žehlička na vlasy teplá čierna 55W 2,7m| Textúrovanie vlasov | Nie |
| Keramické kúrenie | Áno |
| Natáčanie vlasov | Nie |
| Nastaviteľný termostat | Áno |
| Počet teplotných nastavení | 5 |
| Ionizátor | Áno |
| Teplota (min) | 150 °C |
| Teplota (max) | 230 °C |
| Vyrovnávanie vlasov | Áno |
| Model | Žehlička na vlasy |
| Technológia | Teplé |
| Sušenie vlasov | Nie |
| Príkon | 55 W |
| Napájací zdroj | AC |
| Farba | Čierna |
| Čistá hĺbka palety | 80 cm |
| Čistá šírka palety | 120 cm |
| Maximálny počet stohovacích kartónov | 5 kusov |
| Hĺbka balenia | 70 mm |
| Šírka balenia | 370 mm |
| Výška balenia | 145 mm |
| Výrobkov na paletu | 390 kusov |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu | 8,31 kg |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu | 390 mm |
| Výrobkov na vrstvu palety | 78 kusov |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal | 6 kusov |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu | 230 mm |
| Celková dĺžka palety | 120 cm |
| Vstavaný displej | Nie |
| Otočná šnúra | Áno |
| On/off vypínač | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hair straighteners |
|---|---|
| EAN: | 3030050121759 |
| Textúrovanie vlasov: | Nie |
| Keramické kúrenie: | Áno |
| Natáčanie vlasov: | Nie |
| Nastaviteľný termostat: | Áno |
| Počet teplotných nastavení: | 5 |
| Ionizátor: | Áno |
| Teplota (min): | 150 °C |
| Teplota (max): | 230 °C |
| Vyrovnávanie vlasov: | Áno |
| Model: | Žehlička na vlasy |
| Technológia: | Teplé |
| Sušenie vlasov: | Nie |
| Príkon: | 55 W |
| Napájací zdroj: | AC |
| Farba: | Čierna |
| Čistá hĺbka palety: | 80 cm |
| Čistá šírka palety: | 120 cm |
| Maximálny počet stohovacích kartónov: | 5 kusov |
| Hĺbka balenia: | 70 mm |
| Šírka balenia: | 370 mm |
| Výška balenia: | 145 mm |
| Výrobkov na paletu: | 390 kusov |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu: | 8,31 kg |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu: | 390 mm |
| Výrobkov na vrstvu palety: | 78 kusov |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal: | 6 kusov |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 230 mm |
| Celková dĺžka palety: | 120 cm |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Otočná šnúra: | Áno |
| On/off vypínač: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
