GA.MA GI3032 vlasový styling Žehlička na vlasy Teplé Ružová 59 W 1,9 m
Kód: AGDGMAPRO0002Podrobný popis
GA.MA GI3032 vlasový styling Žehlička na vlasy Teplé Ružová 59 W 1,9 m| Model | Žehlička na vlasy |
| široké doštičky | Áno |
| Štylizácia pomocou iónov | Nie |
| Technológia | Teplé |
| Fúkanie studeným vzduchom | Nie |
| Vyrovnávanie vlasov | Áno |
| Teplota (min) | 150 °C |
| Teplota (max) | 230 °C |
| Nastaviteľný termostat | Áno |
| Natáčanie vlasov | Nie |
| Automatické otáčanie | Nie |
| Počet teplotných nastavení | 5 |
| Prenášanie puzdro | Nie |
| Hmotnosť | 620 g |
| Rozmer dosky | 40 x 100 mm |
| Príkon | 59 W |
| Napájací zdroj | AC |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Vyberateľné dosky | Nie |
| Farba | Ružová |
| Záručná lehota | 2 rok / roky |
| Automatické vypnutie po | 60 min |
| Dĺžka šnúry | 1,9 m |
| Vstavaný displej | Áno |
| Otočná šnúra | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Typ displeja | LCD |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hair straighteners |
|---|---|
| EAN: | 8023277128200 |
| Model: | Žehlička na vlasy |
| široké doštičky: | Áno |
| Štylizácia pomocou iónov: | Nie |
| Technológia: | Teplé |
| Fúkanie studeným vzduchom: | Nie |
| Vyrovnávanie vlasov: | Áno |
| Teplota (min): | 150 °C |
| Teplota (max): | 230 °C |
| Nastaviteľný termostat: | Áno |
| Natáčanie vlasov: | Nie |
| Automatické otáčanie: | Nie |
| Počet teplotných nastavení: | 5 |
| Prenášanie puzdro: | Nie |
| Hmotnosť: | 620 g |
| Rozmer dosky: | 40 x 100 mm |
| Príkon: | 59 W |
| Napájací zdroj: | AC |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Vyberateľné dosky: | Nie |
| Farba: | Ružová |
| Záručná lehota: | 2 rok / roky |
| Automatické vypnutie po: | 60 min |
| Dĺžka šnúry: | 1,9 m |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Otočná šnúra: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Typ displeja: | LCD |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
