Kulma na vlasy BABYLISS 2165CE
Kód: AGDBBLKAR0008Podrobný popis
Kulma na vlasy BABYLISS 2165CE| Teplota (max) | 200 °C |
| Počet teplotných nastavení | 5 |
| Technológia | Teplé |
| Napájací zdroj | AC |
| Materiál dosky | Keramický turmalín |
| Farba | Čierna |
| Keramický povlak | Áno |
| Dĺžka šnúry | 2,7 m |
| Otočná šnúra | Áno |
| Bezšnúrový | Nie |
| Nebezpečné pre životné prostredie | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hair wavers |
|---|---|
| EAN: | 3030050091663 |
| Teplota (max): | 200 °C |
| Počet teplotných nastavení: | 5 |
| Technológia: | Teplé |
| Napájací zdroj: | AC |
| Materiál dosky: | Keramický turmalín |
| Farba: | Čierna |
| Keramický povlak: | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 2,7 m |
| Otočná šnúra: | Áno |
| Bezšnúrový: | Nie |
| Nebezpečné pre životné prostredie: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
