ADLER AD 2259 sušič vlasov
Kód: AGDADLSUS0051Podrobný popis
ADLER AD 2259 sušič vlasov| Počet rýchlostí | 2 |
| Fúkanie studeným vzduchom | Áno |
| Ionizátor | Nie |
| Výška | 175 mm |
| Počet trysiek | 1 |
| Kondenzačná tryska | Áno |
| Tryskový difúzor | Nie |
| Hĺbka | 650 mm |
| Šírka | 148 mm |
| Príkon | 1200 W |
| Odklopitelný úchyt | Áno |
| Farba | Ružová |
| Typ závesu | Pútko na zavesenie |
| Zavesiteľné | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hairdryers |
|---|---|
| EAN: | 5903887802246 |
| Počet rýchlostí: | 2 |
| Fúkanie studeným vzduchom: | Áno |
| Ionizátor: | Nie |
| Výška: | 175 mm |
| Počet trysiek: | 1 |
| Kondenzačná tryska: | Áno |
| Tryskový difúzor: | Nie |
| Hĺbka: | 650 mm |
| Šírka: | 148 mm |
| Príkon: | 1200 W |
| Odklopitelný úchyt: | Áno |
| Farba: | Ružová |
| Typ závesu: | Pútko na zavesenie |
| Zavesiteľné: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
