Fén Dreame Grand (biely)
Kód: AGDRMASUS0019Podrobný popis
Fén Dreame Grand (biely)| Prúdenie vzduchu | 65 m/s |
| Záporné ióny | 1 mld |
| Nastaviteľná teplota | Áno |
| Teplota (max) | 55 °C |
| Ionizátor | Áno |
| Fúkanie studeným vzduchom | Áno |
| Typ motora | Bezkartáčový motor |
| Počet režimov | 7 |
| Rýchlosť motora | 110000 ot/min |
| Rýchlosť prúdenia vzduchu | 65 m/s |
| Úroveň hluku | 59 dB |
| Užívateľská príručka | Áno |
| Sušička | Áno |
| Hmotnosť | 370 g |
| Hĺbka | 77 mm |
| Výška | 251 mm |
| Šírka | 73 mm |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Príkon | 1600 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Ergonomická rukoväť | Áno |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Bezpečné pre použitie | Áno |
| Typ displeja | HD |
| Ľahko sa nanáša | Áno |
| Uhlopriečka displeja | 4,57 cm (1.8") |
| Povrchové sfarbenie | Monotónna |
| Farba | Biela |
| Vstavaný displej | Áno |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not use near water or in a humid environment., Do not leave the appliance unattended during use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hairdryers |
|---|---|
| EAN: | 6978515258831 |
| Prúdenie vzduchu: | 65 m/s |
| Záporné ióny: | 1 mld |
| Nastaviteľná teplota: | Áno |
| Teplota (max): | 55 °C |
| Ionizátor: | Áno |
| Fúkanie studeným vzduchom: | Áno |
| Typ motora: | Bezkartáčový motor |
| Počet režimov: | 7 |
| Rýchlosť motora: | 110000 ot/min |
| Rýchlosť prúdenia vzduchu: | 65 m/s |
| Úroveň hluku: | 59 dB |
| Užívateľská príručka: | Áno |
| Sušička: | Áno |
| Hmotnosť: | 370 g |
| Hĺbka: | 77 mm |
| Výška: | 251 mm |
| Šírka: | 73 mm |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Príkon: | 1600 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Ergonomická rukoväť: | Áno |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Bezpečné pre použitie: | Áno |
| Typ displeja: | HD |
| Ľahko sa nanáša: | Áno |
| Uhlopriečka displeja: | 4,57 cm (1.8") |
| Povrchové sfarbenie: | Monotónna |
| Farba: | Biela |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not use near water or in a humid environment., Do not leave the appliance unattended during use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
