Fén na vlasy Dreame Gusto (Ružové zlato)
Kód: AGDRMASUS0017Podrobný popis
Fén na vlasy Dreame Gusto (Ružové zlato)| Fúkanie studeným vzduchom | Áno |
| Rýchlosť motora | 110000 ot/min |
| Prietok vzduchu | 60 m³/h |
| Úroveň hluku | 58 dB |
| Ionizátor | Áno |
| Teplotný rozsah | 57 - 100 °C |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Nastaviteľná teplota | Áno |
| Počet teplotných nastavení | 4 |
| Záporné ióny | 300 mln |
| Sušička | Áno |
| Kefový nástavec | Áno |
| Náboj v balení | Áno |
| Difuzér | Áno |
| Užívateľská príručka | Áno |
| Hmotnosť | 517 g |
| Šírka | 78 mm |
| Výška | 255 mm |
| Menovité napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Príkon | 2000 W |
| Typ motora | Bezkartáčový motor |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Povrchové sfarbenie | Monotónna |
| Farba | Ružové zlato |
| Odnímateľné hroty | Áno |
| Množstvo (vnútorný kartón) | 1 kusov |
| Typ balenia | Box |
| Ľahko sa nanáša | Áno |
| Bezpečné pre použitie | Áno |
| Ergonomická rukoväť | Áno |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
| Upozornenia | Do not leave the appliance unattended during use., Do not use near water or in a humid environment., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hairdryers |
|---|---|
| EAN: | 6978515252266 |
| Fúkanie studeným vzduchom: | Áno |
| Rýchlosť motora: | 110000 ot/min |
| Prietok vzduchu: | 60 m³/h |
| Úroveň hluku: | 58 dB |
| Ionizátor: | Áno |
| Teplotný rozsah: | 57 - 100 °C |
| Počet rýchlostí: | 3 |
| Nastaviteľná teplota: | Áno |
| Počet teplotných nastavení: | 4 |
| Záporné ióny: | 300 mln |
| Sušička: | Áno |
| Kefový nástavec: | Áno |
| Náboj v balení: | Áno |
| Difuzér: | Áno |
| Užívateľská príručka: | Áno |
| Hmotnosť: | 517 g |
| Šírka: | 78 mm |
| Výška: | 255 mm |
| Menovité napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia: | 50 - 60 Hz |
| Príkon: | 2000 W |
| Typ motora: | Bezkartáčový motor |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Povrchové sfarbenie: | Monotónna |
| Farba: | Ružové zlato |
| Odnímateľné hroty: | Áno |
| Množstvo (vnútorný kartón): | 1 kusov |
| Typ balenia: | Box |
| Ľahko sa nanáša: | Áno |
| Bezpečné pre použitie: | Áno |
| Ergonomická rukoväť: | Áno |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
| Upozornenia: | Do not leave the appliance unattended during use., Do not use near water or in a humid environment., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
