Sušič a žehlička na vlasy Taurus Slimlook Duo
Kód: AGDTAUSUS0012Podrobný popis
Sušič a žehlička na vlasy Taurus Slimlook Duo| Vyrovnávanie vlasov | Áno |
| Displej LCD | Áno |
| Natáčanie vlasov | Áno |
| Sušenie vlasov | Áno |
| Nastaviteľný termostat | Áno |
| Počet teplotných nastavení | 4 |
| Tryskový difúzor | Áno |
| Prenášanie puzdro | Áno |
| Hĺbka | 55 mm |
| Šírka | 40 mm |
| Výška | 358 mm |
| Napájací zdroj | AC |
| Maximálny výkon (blokovaný motor) | 1200 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Dĺžka šnúry | 1,8 m |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hairdryers |
|---|---|
| EAN: | 8414234011862 |
| Vyrovnávanie vlasov: | Áno |
| Displej LCD: | Áno |
| Natáčanie vlasov: | Áno |
| Sušenie vlasov: | Áno |
| Nastaviteľný termostat: | Áno |
| Počet teplotných nastavení: | 4 |
| Tryskový difúzor: | Áno |
| Prenášanie puzdro: | Áno |
| Hĺbka: | 55 mm |
| Šírka: | 40 mm |
| Výška: | 358 mm |
| Napájací zdroj: | AC |
| Maximálny výkon (blokovaný motor): | 1200 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Dĺžka šnúry: | 1,8 m |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
