Topeshop SD-50 SON KPL šatník a skriňa 5 políc 1 dvere Dub
Kód: SZFTOHOTW0025Podrobný popis
Topeshop SD-50 SON KPL šatník a skriňa 5 políc 1 dvere Dub| Nastavte obsah | Návod na montáž x 1, Skriňa x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1 |
| Materiál | Drevotrieskové dosky |
| Kolekcia | MALWA |
| Počet dverí | 1 dvere/dverí |
| Farba dverí | Dub sonoma |
| Farba rámčeka | Dub sonoma |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Typ povrchovej úpravy police | Matný |
| Ďalšie informácie | Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Nábytok na vlastnú montáž, Okraje - s povrchovou úpravou z plastu ABS (vyznačuje sa vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou), Fotografie súprav ukazujú vzorové usporiadanie s iným nábytkom z kolekcie. Ostatné kusy sú k dispozícii na predaj samostatne., Otváranie tip-on, Povrch nábytku vyčistite mäkkou handričkou. Nepoužívajte drsné chemikálie |
| Zásuvky | Nie |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Typ produktu | Skriňa |
| Spôsob montáže | Podlaha |
| Systém otvárania dvierok | Vyťahovací |
| Materiál povrchu poličiek | laminát |
| Počet políc | 4 police/políc |
| Zábradlia | Nie |
| Hrúbka nábytkovej dosky | 16 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Šírka | 500 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hall furniture |
|---|---|
| EAN: | 5904507200282 |
| Nastavte obsah: | Návod na montáž x 1, Skriňa x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1 |
| Materiál: | Drevotrieskové dosky |
| Kolekcia: | MALWA |
| Počet dverí: | 1 dvere/dverí |
| Farba dverí: | Dub sonoma |
| Farba rámčeka: | Dub sonoma |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Typ povrchovej úpravy police: | Matný |
| Ďalšie informácie: | Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Nábytok na vlastnú montáž, Okraje - s povrchovou úpravou z plastu ABS (vyznačuje sa vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou), Fotografie súprav ukazujú vzorové usporiadanie s iným nábytkom z kolekcie. Ostatné kusy sú k dispozícii na predaj samostatne., Otváranie tip-on, Povrch nábytku vyčistite mäkkou handričkou. Nepoužívajte drsné chemikálie |
| Zásuvky: | Nie |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Typ produktu: | Skriňa |
| Spôsob montáže: | Podlaha |
| Systém otvárania dvierok: | Vyťahovací |
| Materiál povrchu poličiek: | laminát |
| Počet políc: | 4 police/políc |
| Zábradlia: | Nie |
| Hrúbka nábytkovej dosky: | 16 mm |
| Hĺbka: | 500 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Šírka: | 500 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
