Nosič bicyklov Topeak DUAL-TOUCH
Kód: SIRTPKUCH0009Podrobný popis
Nosič bicyklov Topeak DUAL-TOUCH| Farba | Strieborná |
| Maximálna váha (kapacita) | 72 kg |
| Materiál | Hliník |
| Typ produktu | Stojan na bicykel |
| Maximálna hmotnosť (rukoväť) | 18 kg |
| Kompatibilita značky | Každá značka |
| Počet závesov | 2 ks. |
| Dĺžka zloženého produktu | 1900 mm |
| Šírka | 440 mm |
| Hĺbka | 180 mm |
| Výška | 3200 mm |
| Hmotnosť | 5 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Handles |
|---|---|
| EAN: | 4712511827484 |
| Farba: | Strieborná |
| Maximálna váha (kapacita): | 72 kg |
| Materiál: | Hliník |
| Typ produktu: | Stojan na bicykel |
| Maximálna hmotnosť (rukoväť): | 18 kg |
| Kompatibilita značky: | Každá značka |
| Počet závesov: | 2 ks. |
| Dĺžka zloženého produktu: | 1900 mm |
| Šírka: | 440 mm |
| Hĺbka: | 180 mm |
| Výška: | 3200 mm |
| Hmotnosť: | 5 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
