Q-LANTEC 19" 18U nástenný rack 600x450 sklenené dvere Šedá
Kód: SZAAANWIS0006Podrobný popis
Q-LANTEC 19" 18U nástenný rack 600x450 sklenené dvere Šedá| Kapacita racku | 18U |
| Model | Nástenný regál |
| Zámok | Áno |
| Konštrukcia predných dverí | Sklo |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP20 |
| Farba | Šedá |
| Maximálna váha (kapacita) | 60 kg |
| Materiál | Oceľ |
| Hĺbka | 450 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Veľkosť | 48,3 cm (19") |
| Výška | 933 mm |
| Upozornenia | Handle glass components with care, they can break and cause injuries., Take care of adequate ventilation to avoid overheating of the equipment mounted in the cabinet., Before installing, make sure the wall is able to support the appropriate weight of the cabinet. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hanging cabinets 10"/ 19" |
|---|---|
| Kapacita racku: | 18U |
| Model: | Nástenný regál |
| Zámok: | Áno |
| Konštrukcia predných dverí: | Sklo |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | Šedá |
| Maximálna váha (kapacita): | 60 kg |
| Materiál: | Oceľ |
| Hĺbka: | 450 mm |
| Šírka: | 600 mm |
| Veľkosť: | 48,3 cm (19") |
| Výška: | 933 mm |
| Upozornenia: | Handle glass components with care, they can break and cause injuries., Take care of adequate ventilation to avoid overheating of the equipment mounted in the cabinet., Before installing, make sure the wall is able to support the appropriate weight of the cabinet. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
