KZ Ling Long - slúchadlá do uší, strieborné
Kód: MISKZ-SLU0018Podrobný popis
KZ Ling Long - slúchadlá do uší, strieborné| 3,5 mm konektor | Áno |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Farba | Strieborná |
| Odporúčané použitie | Hudba |
| Štýl nosenia | Do ucha |
| Odnímateľný kábel | Áno |
| Obsah balenia | Slúchadlá x 1 |
| Hmotnosť | 83 g |
| Citlivosť slúchadiel | 103 dB |
| Frekvencia slúchadiel | 20 - 40000 Hz |
| Odpor | 25 ohm |
| Typ slúchadiel | Vnútrosluchové |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks., Do not use near sources of heat or flame., Keep away from children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 6970493062806 |
| 3,5 mm konektor: | Áno |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Farba: | Strieborná |
| Odporúčané použitie: | Hudba |
| Štýl nosenia: | Do ucha |
| Odnímateľný kábel: | Áno |
| Obsah balenia: | Slúchadlá x 1 |
| Hmotnosť: | 83 g |
| Citlivosť slúchadiel: | 103 dB |
| Frekvencia slúchadiel: | 20 - 40000 Hz |
| Odpor: | 25 ohm |
| Typ slúchadiel: | Vnútrosluchové |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks., Do not use near sources of heat or flame., Keep away from children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
