KZ ZAR NO MIC - slúchadlá do uší, čierno-zlaté
Kód: MISKZ-SLU0015Podrobný popis
KZ ZAR NO MIC - slúchadlá do uší, čierno-zlaté| Technológia prepojenia | Kábel |
| 3,5 mm konektor | Áno |
| Odnímateľný kábel | Áno |
| Odporúčané použitie | Hudba |
| Farba | Čierna |
| Štýl nosenia | Do ucha |
| Obsah balenia | Slúchadlá x 1 |
| Frekvencia slúchadiel | 20 - 40000 Hz |
| Citlivosť slúchadiel | 109 dB |
| Odpor | 16,5 ohm |
| Typ slúchadiel | Vnútrosluchové |
| Upozornenia | Do not use near sources of heat or flame., Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks., Keep away from children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 6970493062646 |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| 3,5 mm konektor: | Áno |
| Odnímateľný kábel: | Áno |
| Odporúčané použitie: | Hudba |
| Farba: | Čierna |
| Štýl nosenia: | Do ucha |
| Obsah balenia: | Slúchadlá x 1 |
| Frekvencia slúchadiel: | 20 - 40000 Hz |
| Citlivosť slúchadiel: | 109 dB |
| Odpor: | 16,5 ohm |
| Typ slúchadiel: | Vnútrosluchové |
| Upozornenia: | Do not use near sources of heat or flame., Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks., Keep away from children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
