KZ ZAR NO MIC - slúchadlá do uší, strieborné
Kód: MISKZ-SLU0012Podrobný popis
KZ ZAR NO MIC - slúchadlá do uší, strieborné| Technológia prepojenia | Kábel |
| 3,5 mm konektor | Áno |
| Odnímateľný kábel | Áno |
| Odporúčané použitie | Hudba |
| Štýl nosenia | Do ucha |
| Farba | Strieborná |
| Dĺžka kábla | 1,25 m |
| Obsah balenia | Slúchadlá x 1 |
| Hmotnosť | 31 g |
| Typ prevodníka | Dynamické |
| Priemer snímača | 10 mm |
| Frekvencia slúchadiel | 7 - 40000 Hz |
| Typ slúchadiel | Vnútrosluchové |
| Citlivosť slúchadiel | 111 dB |
| Odpor | 24 ohm |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks., Keep away from children., Do not use near sources of heat or flame. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 6970493061212 |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| 3,5 mm konektor: | Áno |
| Odnímateľný kábel: | Áno |
| Odporúčané použitie: | Hudba |
| Štýl nosenia: | Do ucha |
| Farba: | Strieborná |
| Dĺžka kábla: | 1,25 m |
| Obsah balenia: | Slúchadlá x 1 |
| Hmotnosť: | 31 g |
| Typ prevodníka: | Dynamické |
| Priemer snímača: | 10 mm |
| Frekvencia slúchadiel: | 7 - 40000 Hz |
| Typ slúchadiel: | Vnútrosluchové |
| Citlivosť slúchadiel: | 111 dB |
| Odpor: | 24 ohm |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks., Keep away from children., Do not use near sources of heat or flame. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
