KZ ZAX BLACK NO MIC - slúchadlá do uší, čierne
Kód: MISKZ-SLU0014Podrobný popis
KZ ZAX BLACK NO MIC - slúchadlá do uší, čierne| Technológia prepojenia | Kábel |
| 3,5 mm konektor | Áno |
| Štýl nosenia | Do ucha |
| Odporúčané použitie | Hudba |
| Dĺžka kábla | 1,25 m |
| Farba | Čierna, Transparentné |
| Odnímateľný kábel | Áno |
| Obsah balenia | Slúchadlá x 1 |
| Hmotnosť | 27 g |
| Odpor | 24 ohm |
| Citlivosť slúchadiel | 113 dB |
| Typ slúchadiel | Vnútrosluchové |
| Frekvencia slúchadiel | 10 - 40000 Hz |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks., Keep away from children., Do not use near sources of heat or flame. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 6970493061311 |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| 3,5 mm konektor: | Áno |
| Štýl nosenia: | Do ucha |
| Odporúčané použitie: | Hudba |
| Dĺžka kábla: | 1,25 m |
| Farba: | Čierna, Transparentné |
| Odnímateľný kábel: | Áno |
| Obsah balenia: | Slúchadlá x 1 |
| Hmotnosť: | 27 g |
| Odpor: | 24 ohm |
| Citlivosť slúchadiel: | 113 dB |
| Typ slúchadiel: | Vnútrosluchové |
| Frekvencia slúchadiel: | 10 - 40000 Hz |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks., Keep away from children., Do not use near sources of heat or flame. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
