KZ ZS10 PRO X - káblové slúchadlá
Kód: MISKZ-SLU0008Podrobný popis
KZ ZS10 PRO X - káblové slúchadlá| 3,5 mm konektor | Áno |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Odporúčané použitie | Hudba |
| Štýl nosenia | Do ucha |
| Farba | Transparentné, Čierna |
| Citlivosť slúchadiel | 112 dB |
| Odpor | 29 ohm |
| Priemer snímača | 10 mm |
| Frekvencia slúchadiel | 20 - 40000 Hz |
| Typ slúchadiel | Vnútrosluchové |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks., Do not use near sources of heat or flame., Keep away from children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 6970493062493 |
| 3,5 mm konektor: | Áno |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Odporúčané použitie: | Hudba |
| Štýl nosenia: | Do ucha |
| Farba: | Transparentné, Čierna |
| Citlivosť slúchadiel: | 112 dB |
| Odpor: | 29 ohm |
| Priemer snímača: | 10 mm |
| Frekvencia slúchadiel: | 20 - 40000 Hz |
| Typ slúchadiel: | Vnútrosluchové |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks., Do not use near sources of heat or flame., Keep away from children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
