KZ ZSN PRO X NO MIC - káblové slúchadlá
Kód: MISKZ-SLU0011Podrobný popis
KZ ZSN PRO X NO MIC - káblové slúchadlá| Zabudovaný mikrofón | Nie |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| 3,5 mm konektor | Áno |
| Farba | Čierna |
| Štýl nosenia | Závesný |
| Dĺžka kábla | 1,25 m |
| Odporúčané použitie | Hudba |
| Hmotnosť | 27 g |
| Typ slúchadiel | Vnútrosluchové |
| Frekvencia slúchadiel | 7 - 40000 Hz |
| Citlivosť slúchadiel | 112 dB |
| Ovládač jednotky | 1 cm |
| Odpor | 25 ohm |
| Upozornenia | Do not use near sources of heat or flame., Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks., Keep away from children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 4016133454814 |
| Zabudovaný mikrofón: | Nie |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| 3,5 mm konektor: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Štýl nosenia: | Závesný |
| Dĺžka kábla: | 1,25 m |
| Odporúčané použitie: | Hudba |
| Hmotnosť: | 27 g |
| Typ slúchadiel: | Vnútrosluchové |
| Frekvencia slúchadiel: | 7 - 40000 Hz |
| Citlivosť slúchadiel: | 112 dB |
| Ovládač jednotky: | 1 cm |
| Odpor: | 25 ohm |
| Upozornenia: | Do not use near sources of heat or flame., Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks., Keep away from children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
