Einhell GP-LS 18/28 Li T BL-Solo záhradnícke nožnice Bypass Čierna, Červená
Kód: NAKEINNDZ0013Podrobný popis
Einhell GP-LS 18/28 Li T BL-Solo záhradnícke nožnice Bypass Čierna, Červená| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Nabíjačka | Nie |
| Prenášanie puzdro | Nie |
| Balenie batérií | Nie |
| Farba rukoväte | Čierna, Červená |
| Farba čepele | Nerezová oceľ |
| Materiál nožov | Oceľ |
| Mäkká rukoväť | Áno |
| Materiál rukoväte | Hliník |
| Bezpečnostný zámok | Áno |
| Rezací systém | Bypass |
| Dĺžka | 1600 mm |
| Kapacita rezu | 2,8 cm |
| Hmotnosť | 2,11 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hedge shears |
|---|---|
| EAN: | 4006825679168 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Nabíjačka: | Nie |
| Prenášanie puzdro: | Nie |
| Balenie batérií: | Nie |
| Farba rukoväte: | Čierna, Červená |
| Farba čepele: | Nerezová oceľ |
| Materiál nožov: | Oceľ |
| Mäkká rukoväť: | Áno |
| Materiál rukoväte: | Hliník |
| Bezpečnostný zámok: | Áno |
| Rezací systém: | Bypass |
| Dĺžka: | 1600 mm |
| Kapacita rezu: | 2,8 cm |
| Hmotnosť: | 2,11 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
