Detská cyklistická prilba Uvex oyo style dino blue matt 50-54
Kód: SIRUVEKAS0153Podrobný popis
Detská cyklistická prilba Uvex oyo style dino blue matt 50-54| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Štýl helmy | Polovičná prilba |
| Typ uzáveru | Stlačenie tlačidla |
| Ochranný penový materiál | Penový polystyrén (EPS) |
| Veková skupina spotrebiteľov | Detské |
| Typ športovej pokrývky hlavy | Helma |
| Ľahká konštrukcia | Áno |
| Sfarbenie | Obrázok |
| Rozsah obvodu hlavy | 50 - 54 cm |
| Hlavná farba produktu | Viacfarebný |
| Aktivita | Mestská cyklistika, Elektrické jednostopové vozidlá, In-line korčuľovanie |
| Materiál | Polykarbonát |
| Typ ventilácie | Opravené |
| Vetranie | Áno |
| Typ konštrukcie | Tvrdá konštrukcia |
| Typ pohlavia | Unisex |
| Farba | Viacfarebný |
| Odolné proti nárazu | Áno |
| Hmotnosť | 250 g |
| Upozornenia | Do not use a helmet that has been damaged in an accident., Check the fit of the helmet before each use., Store the helmet in a dry place and protect it from heat. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Helmets |
|---|---|
| EAN: | 4043197345628 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Štýl helmy: | Polovičná prilba |
| Typ uzáveru: | Stlačenie tlačidla |
| Ochranný penový materiál: | Penový polystyrén (EPS) |
| Veková skupina spotrebiteľov: | Detské |
| Typ športovej pokrývky hlavy: | Helma |
| Ľahká konštrukcia: | Áno |
| Sfarbenie: | Obrázok |
| Rozsah obvodu hlavy: | 50 - 54 cm |
| Hlavná farba produktu: | Viacfarebný |
| Aktivita: | Mestská cyklistika, Elektrické jednostopové vozidlá, In-line korčuľovanie |
| Materiál: | Polykarbonát |
| Typ ventilácie: | Opravené |
| Vetranie: | Áno |
| Typ konštrukcie: | Tvrdá konštrukcia |
| Typ pohlavia: | Unisex |
| Farba: | Viacfarebný |
| Odolné proti nárazu: | Áno |
| Hmotnosť: | 250 g |
| Upozornenia: | Do not use a helmet that has been damaged in an accident., Check the fit of the helmet before each use., Store the helmet in a dry place and protect it from heat. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
