Kolesarska čelada tipa full face LEATT Helmet MTB Gravity 1.0 V24, velikost M, rdeča
Kód: SIRLE1KAS0007Podrobný popis
Kolesarska čelada tipa full face LEATT Helmet MTB Gravity 1.0 V24, velikost M, rdeča| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Veľkosť (S/M/L) | L |
| Hmotnosť | 960 g |
| Typ povrchu | Matný |
| Rozsah obvodu hlavy | 59 - 60 cm |
| Umývateľné vnútorné vypchávky | Áno |
| Veková skupina spotrebiteľov | Dospelý |
| Baldachýn | Áno |
| Typ pohlavia | Unisex |
| Vetranie | Áno |
| Aktivita | Downhill, Enduro MTB, jazda v bike parku, dirt jump |
| Špecifické vlastnosti značky ochranného vybavenia | Systém 360° Turbine |
| Typ športovej pokrývky hlavy | Helma |
| Hlavná farba produktu | Červená |
| Typ prilby | Integrálna |
| Materiál škrupiny | Polymér |
| Schválenie úradmi | AS/NZS 2063:2008, ASTM F1952-10, EN1078, CPSC 1203 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Helmets |
|---|---|
| EAN: | 6009554073809 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Veľkosť (S/M/L): | L |
| Hmotnosť: | 960 g |
| Typ povrchu: | Matný |
| Rozsah obvodu hlavy: | 59 - 60 cm |
| Umývateľné vnútorné vypchávky: | Áno |
| Veková skupina spotrebiteľov: | Dospelý |
| Baldachýn: | Áno |
| Typ pohlavia: | Unisex |
| Vetranie: | Áno |
| Aktivita: | Downhill, Enduro MTB, jazda v bike parku, dirt jump |
| Špecifické vlastnosti značky ochranného vybavenia: | Systém 360° Turbine |
| Typ športovej pokrývky hlavy: | Helma |
| Hlavná farba produktu: | Červená |
| Typ prilby: | Integrálna |
| Materiál škrupiny: | Polymér |
| Schválenie úradmi: | AS/NZS 2063:2008, ASTM F1952-10, EN1078, CPSC 1203 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
