UVEX Kid 4 55–58 cm – detská cyklistická prilba White Matt
Kód: SIRUVEKAS0207Podrobný popis
UVEX Kid 4 55–58 cm – detská cyklistická prilba White Matt| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Materiál | Polykarbonát, ABS, Plast, Polymér, Silikón |
| Odolné proti nárazu | Áno |
| Ľahká konštrukcia | Áno |
| Typ konštrukcie | Tvrdá konštrukcia |
| Štýl helmy | Polovičná prilba |
| Sfarbenie | Monotónna |
| Typ ventilácie | Opravené |
| Farba | Biela |
| Vetranie | Áno |
| Typ uzáveru | Stlačenie tlačidla |
| Typ pohlavia | Unisex |
| Aktivita | Mestská cyklistika, Elektrické jednostopové vozidlá, In-line korčuľovanie |
| Rozsah obvodu hlavy | 55-58 cm |
| Typ športovej pokrývky hlavy | Helma |
| Veková skupina spotrebiteľov | Detské |
| Hmotnosť | od 350 g |
| Upozornenia | Do not use a helmet that has been damaged in an accident., Check the fit of the helmet before each use., Store the helmet in a dry place and protect it from heat. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Helmets |
|---|---|
| EAN: | 4043197394053 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Materiál: | Polykarbonát, ABS, Plast, Polymér, Silikón |
| Odolné proti nárazu: | Áno |
| Ľahká konštrukcia: | Áno |
| Typ konštrukcie: | Tvrdá konštrukcia |
| Štýl helmy: | Polovičná prilba |
| Sfarbenie: | Monotónna |
| Typ ventilácie: | Opravené |
| Farba: | Biela |
| Vetranie: | Áno |
| Typ uzáveru: | Stlačenie tlačidla |
| Typ pohlavia: | Unisex |
| Aktivita: | Mestská cyklistika, Elektrické jednostopové vozidlá, In-line korčuľovanie |
| Rozsah obvodu hlavy: | 55-58 cm |
| Typ športovej pokrývky hlavy: | Helma |
| Veková skupina spotrebiteľov: | Detské |
| Hmotnosť: | od 350 g |
| Upozornenia: | Do not use a helmet that has been damaged in an accident., Check the fit of the helmet before each use., Store the helmet in a dry place and protect it from heat. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
