Camry Premium CR 4481 prístroj na výrobu zmrzliny Zmrzlinovač so zásobníkom gélu 0,7 L 90 W Biela
Kód: AGDADLMDL0002Podrobný popis
Camry Premium CR 4481 prístroj na výrobu zmrzliny Zmrzlinovač so zásobníkom gélu 0,7 L 90 W Biela| On/off vypínač | Áno |
| Výroba sorbetu | Áno |
| Doba prípravy | 30 min |
| Výroba mrazeného jogurtu | Áno |
| Typ produktu | Zmrzlinovač so zásobníkom gélu |
| Obsah nádoby | 0,7 L |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Príkon | 90 W |
| Farba | Biela |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ice cream makers |
|---|---|
| EAN: | 5908256839885 |
| On/off vypínač: | Áno |
| Výroba sorbetu: | Áno |
| Doba prípravy: | 30 min |
| Výroba mrazeného jogurtu: | Áno |
| Typ produktu: | Zmrzlinovač so zásobníkom gélu |
| Obsah nádoby: | 0,7 L |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Príkon: | 90 W |
| Farba: | Biela |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
