Stroj na výrobu zmrzliny Taurus Flow
Kód: AGDTAUMDL0002Podrobný popis
Stroj na výrobu zmrzliny Taurus Flow| Šírka | 205 mm |
| Výška | 420 mm |
| Výkon motora | 200 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 -240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 / 60 Hz |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Celková kapacita | 2,6 l |
| Počet programov | 6 |
| Farba | Čierna |
| Signál pripravenosti | Áno |
| Je možné umývať v umývačke | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Samočistiaci | Áno |
| Upozornenia | Do not use the device near flammable materials., Do not leave the appliance switched on unattended., The appliance heats up during operation. Take care to avoid burns. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ice cream makers |
|---|---|
| EAN: | 8414234690012 |
| Šírka: | 205 mm |
| Výška: | 420 mm |
| Výkon motora: | 200 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 -240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 / 60 Hz |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Celková kapacita: | 2,6 l |
| Počet programov: | 6 |
| Farba: | Čierna |
| Signál pripravenosti: | Áno |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Samočistiaci: | Áno |
| Upozornenia: | Do not use the device near flammable materials., Do not leave the appliance switched on unattended., The appliance heats up during operation. Take care to avoid burns. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
