Prenosni izdelovalec ledenih kock LIN ICE PRO-R12 rdeča
Kód: AGDLI-KOS0002Podrobný popis
Prenosni izdelovalec ledenih kock LIN ICE PRO-R12 rdeča| Výška | 358 mm |
| Hĺbka | 242 mm |
| Šírka | 328 mm |
| Príkon | 112 W |
| Káblové pripojenie | Áno |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Minimálna prevádzková teplota | 10 °C |
| Displej | LED |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Sklenený priezor | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Vstavaný displej | Áno |
| Alarm plnej nádrže na vodu | Da (led) |
| Farba | Červená |
| Kapacita vodného zásobníka | 2,2 L |
| Typ produktu | Prenosný výrobník ľadu |
| Mraziaci výkon | 12 kg/24h |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ice-makers |
|---|---|
| EAN: | 5905090824541 |
| Výška: | 358 mm |
| Hĺbka: | 242 mm |
| Šírka: | 328 mm |
| Príkon: | 112 W |
| Káblové pripojenie: | Áno |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Minimálna prevádzková teplota: | 10 °C |
| Displej: | LED |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Sklenený priezor: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Alarm plnej nádrže na vodu: | Da (led) |
| Farba: | Červená |
| Kapacita vodného zásobníka: | 2,2 L |
| Typ produktu: | Prenosný výrobník ľadu |
| Mraziaci výkon: | 12 kg/24h |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
