Industrijski sesalnik BLOW WD3300 z vtičnico 230 V 2000W
Kód: NELBLOODP0001Podrobný popis
Industrijski sesalnik BLOW WD3300 z vtičnico 230 V 2000W| Úroveň hluku | 60 dB |
| Čistenie povrchov | Koberec, Tvrdá podlaha |
| Výška | 520 mm |
| Hĺbka | 300 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Hmotnosť | 4,2 kg |
| Maximálny príkon | 1300 W |
| Typ čistenia | Suché a mokré |
| Farba | Nerezová oceľ, Čierna, Žltá |
| Kapacita prachovej nádoby | 25 L |
| Dĺžka šnúry | 4 m |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Industrial vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 5900804146476 |
| Úroveň hluku: | 60 dB |
| Čistenie povrchov: | Koberec, Tvrdá podlaha |
| Výška: | 520 mm |
| Hĺbka: | 300 mm |
| Šírka: | 300 mm |
| Hmotnosť: | 4,2 kg |
| Maximálny príkon: | 1300 W |
| Typ čistenia: | Suché a mokré |
| Farba: | Nerezová oceľ, Čierna, Žltá |
| Kapacita prachovej nádoby: | 25 L |
| Dĺžka šnúry: | 4 m |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
