Scheppach DC100 65 l 1200 W
Kód: NELSCPODP0001Podrobný popis
Scheppach DC100 65 l 1200 W| Prietok vzduchu (vysoká rýchlosť) | 215 m³/hod. |
| Priemer hadice | 10 cm |
| Kapacita | 65 L |
| Dĺžka hadice | 2 m |
| Farba | Čierna, Modrá |
| Typ čistenia | Suchý |
| Hĺbka | 400 mm |
| Hmotnosť | 10,5 kg |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 700 mm |
| Príkon | 1200 W |
| Typ zdroja | Vytváranie sietí |
| Vstupné napätie | 230 V |
| Upozornenia | The product requires special disposal. Do not dispose of in the regular waste bin., Be careful during use and maintenance to avoid contact with harmful substances., The device may emit harmful substances. Use appropriate protective equipment. |
| Výstražné piktogramy | GHS06: Toxic, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS04: Plyny pod tlakom |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Industrial vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 4046664123132 |
| Prietok vzduchu (vysoká rýchlosť): | 215 m³/hod. |
| Priemer hadice: | 10 cm |
| Kapacita: | 65 L |
| Dĺžka hadice: | 2 m |
| Farba: | Čierna, Modrá |
| Typ čistenia: | Suchý |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Hmotnosť: | 10,5 kg |
| Šírka: | 400 mm |
| Výška: | 700 mm |
| Príkon: | 1200 W |
| Typ zdroja: | Vytváranie sietí |
| Vstupné napätie: | 230 V |
| Upozornenia: | The product requires special disposal. Do not dispose of in the regular waste bin., Be careful during use and maintenance to avoid contact with harmful substances., The device may emit harmful substances. Use appropriate protective equipment. |
| Výstražné piktogramy: | GHS06: Toxic, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS04: Plyny pod tlakom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
