Vysávač STANLEY SXVC30XTDE Čierna, Nerezová oceľ, Žltá 1600 W
Kód: AGDSTLODK0003Podrobný popis
Vysávač STANLEY SXVC30XTDE Čierna, Nerezová oceľ, Žltá 1600 W| Podtlak | 19 kPa |
| Dĺžka kábla | 2,5 m |
| Úroveň hluku | 73,6 dB |
| Prúd vzduchu | 36,5 L/s |
| Typ čistenia | Suché a mokré |
| Počet koliečok | 4 koleso/kolesá |
| Farba | Čierna, Nerezová oceľ, Žltá |
| Hubica na mokré / suché podlahy | Áno |
| Filter | Áno |
| Objem nádrže | 30 l |
| Vrátane tašky | Áno |
| Sacie potrubie | Áno |
| Ofuk prachu | Áno |
| Vrátane hadíc | Áno |
| Štrbinová dýza | Áno |
| Hmotnosť | 9,6 kg |
| Dĺžka hadice | 2 m |
| Príkon | 1600 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Napájací zdroj | AC |
| Upozornenia | The device may emit harmful substances. Use appropriate protective equipment., Be careful during use and maintenance to avoid contact with harmful substances., The product requires special disposal. Do not dispose of in the regular waste bin. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Industrial vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 8016287516952 |
| Podtlak: | 19 kPa |
| Dĺžka kábla: | 2,5 m |
| Úroveň hluku: | 73,6 dB |
| Prúd vzduchu: | 36,5 L/s |
| Typ čistenia: | Suché a mokré |
| Počet koliečok: | 4 koleso/kolesá |
| Farba: | Čierna, Nerezová oceľ, Žltá |
| Hubica na mokré / suché podlahy: | Áno |
| Filter: | Áno |
| Objem nádrže: | 30 l |
| Vrátane tašky: | Áno |
| Sacie potrubie: | Áno |
| Ofuk prachu: | Áno |
| Vrátane hadíc: | Áno |
| Štrbinová dýza: | Áno |
| Hmotnosť: | 9,6 kg |
| Dĺžka hadice: | 2 m |
| Príkon: | 1600 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Napájací zdroj: | AC |
| Upozornenia: | The device may emit harmful substances. Use appropriate protective equipment., Be careful during use and maintenance to avoid contact with harmful substances., The product requires special disposal. Do not dispose of in the regular waste bin. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
