Prenosný inhalátor Oromed ORO-MESH FAMILY
Kód: UISOROINH0009Podrobný popis
Prenosný inhalátor Oromed ORO-MESH FAMILY| USB kábel | Áno |
| Detská maska | Áno |
| Vrátane batérií | Nie |
| Náustok | Áno |
| Návod | Áno |
| Doplňovacia šálka | Áno |
| Vrátane inhalátora | Áno |
| Puzdro | Áno |
| Maska pre dospelých | Áno |
| Technológia rozprašovača | Mesh nebuliser |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Farba | Modrá |
| Objem (max) | 50 dB |
| Výška | 123 mm |
| Šírka | 63 mm |
| Hmotnosť | 100 g |
| Dĺžka | 45 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Inhalers |
|---|---|
| EAN: | 5904305746791 |
| USB kábel: | Áno |
| Detská maska: | Áno |
| Vrátane batérií: | Nie |
| Náustok: | Áno |
| Návod: | Áno |
| Doplňovacia šálka: | Áno |
| Vrátane inhalátora: | Áno |
| Puzdro: | Áno |
| Maska pre dospelých: | Áno |
| Technológia rozprašovača: | Mesh nebuliser |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Farba: | Modrá |
| Objem (max): | 50 dB |
| Výška: | 123 mm |
| Šírka: | 63 mm |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Dĺžka: | 45 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
