Insekticídna lampa N'oveen IKN12 Black
Kód: OSWOOVLOB0044Podrobný popis
Insekticídna lampa N'oveen IKN12 Black| Efektívna plocha | 40 m² |
| Bezpečný pre domáce zvieratá | Áno |
| Počet svetelných zdrojov | 2 |
| Tichá prevádzka | Áno |
| Typ svetelného zdroja | UVA žiarivka |
| Hmotnosť | 1,4 kg |
| Výška | 265 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Šírka | 316 mm |
| Energetické požiadavky | 220 - 240 V, 50 Hz |
| Typ zdroja | AC |
| Prevádzková doba (z plného do prázdneho) | 20 - 40 000 hodín |
| Výkon žiarovky | 6 W |
| Spotreba elektrickej energie | 12 W |
| Materiál | ABS |
| Vhodné pre | Vnútorný |
| Farba | Čierna |
| Zásobník | Áno |
| Zavesiteľné | Áno |
| Množstvo | 1 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Insecticide lamps |
|---|---|
| EAN: | 5902221620218 |
| Efektívna plocha: | 40 m² |
| Bezpečný pre domáce zvieratá: | Áno |
| Počet svetelných zdrojov: | 2 |
| Tichá prevádzka: | Áno |
| Typ svetelného zdroja: | UVA žiarivka |
| Hmotnosť: | 1,4 kg |
| Výška: | 265 mm |
| Hĺbka: | 100 mm |
| Šírka: | 316 mm |
| Energetické požiadavky: | 220 - 240 V, 50 Hz |
| Typ zdroja: | AC |
| Prevádzková doba (z plného do prázdneho): | 20 - 40 000 hodín |
| Výkon žiarovky: | 6 W |
| Spotreba elektrickej energie: | 12 W |
| Materiál: | ABS |
| Vhodné pre: | Vnútorný |
| Farba: | Čierna |
| Zásobník: | Áno |
| Zavesiteľné: | Áno |
| Množstvo: | 1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
