Insekticídna lampa N'oveen IKN20 2x10 W
Kód: OSWOOVLOB0019Podrobný popis
Insekticídna lampa N'oveen IKN20 2x10 W| Tichá prevádzka | Áno |
| Typ svetelného zdroja | UVA žiarivka |
| Počet svetelných zdrojov | 2 |
| Hĺbka | 100 mm |
| Hmotnosť | 1,9 kg |
| Výška | 265 mm |
| Šírka | 437 mm |
| Spotreba elektrickej energie | 20 W |
| Prevádzková doba (z plného do prázdneho) | 20 - 40 000 hodín |
| Typ zdroja | AC |
| Vhodné pre | Vnútorný |
| Farba | Čierna |
| Zavesiteľné | Áno |
| Zásobník | Áno |
| Materiál | Kov, Technopolymeru |
| Dĺžka šnúry | 2 m |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Insecticide lamps |
|---|---|
| EAN: | 5902221620225 |
| Tichá prevádzka: | Áno |
| Typ svetelného zdroja: | UVA žiarivka |
| Počet svetelných zdrojov: | 2 |
| Hĺbka: | 100 mm |
| Hmotnosť: | 1,9 kg |
| Výška: | 265 mm |
| Šírka: | 437 mm |
| Spotreba elektrickej energie: | 20 W |
| Prevádzková doba (z plného do prázdneho): | 20 - 40 000 hodín |
| Typ zdroja: | AC |
| Vhodné pre: | Vnútorný |
| Farba: | Čierna |
| Zavesiteľné: | Áno |
| Zásobník: | Áno |
| Materiál: | Kov, Technopolymeru |
| Dĺžka šnúry: | 2 m |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
