Insekticídna lampa N'oveen IKN22 IPX4 Professional Lantern
Kód: OSWOOVLOB0024Podrobný popis
Insekticídna lampa N'oveen IKN22 IPX4 Professional Lantern| Tichá prevádzka | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IPX4 |
| Typ svetelného zdroja | UVA žiarivka |
| Počet svetelných zdrojov | 1 |
| Šírka | 250 mm |
| Hĺbka | 250 mm |
| Výška | 305 mm |
| Prevádzková doba | 8000 h |
| Spotreba elektrickej energie | 22 W |
| Materiál | Kov, ABS umelá hmota |
| Dĺžka šnúry | 2 m |
| Farba | Čierna |
| Vhodné pre | Vnútorné a vonkajšie |
| Zavesiteľné | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Insecticide lamps |
|---|---|
| EAN: | 5902221621048 |
| Tichá prevádzka: | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IPX4 |
| Typ svetelného zdroja: | UVA žiarivka |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Šírka: | 250 mm |
| Hĺbka: | 250 mm |
| Výška: | 305 mm |
| Prevádzková doba: | 8000 h |
| Spotreba elektrickej energie: | 22 W |
| Materiál: | Kov, ABS umelá hmota |
| Dĺžka šnúry: | 2 m |
| Farba: | Čierna |
| Vhodné pre: | Vnútorné a vonkajšie |
| Zavesiteľné: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
