Insekticídna lampa N'oveen IKN24 IP24 Professional
Kód: OSWOOVLOB0032Podrobný popis
Insekticídna lampa N'oveen IKN24 IP24 Professional| Vodeodolný | IP24 |
| Bezpečný pre domáce zvieratá | Áno |
| Tichá prevádzka | Áno |
| Typ svetelného zdroja | UVA žiarivka |
| Počet svetelných zdrojov | 1 |
| Hĺbka | 230 mm |
| Dĺžka hadice | 2 m |
| Šírka | 230 mm |
| Hmotnosť | 1,85 kg |
| Výška | 460 mm |
| Prevádzková doba (z plného do prázdneho) | 8 000 hodín |
| Energetické požiadavky | 230 V, 50 Hz |
| Typ zdroja | AC |
| Spotreba elektrickej energie | 24 W |
| Materiál | ABS umelá hmota, Kov |
| Farba | Čierna |
| Vhodné pre | Vonkajší |
| Zásobník | Áno |
| Zavesiteľné | Áno |
| Množstvo | 1 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Insecticide lamps |
|---|---|
| EAN: | 5902221621055 |
| Vodeodolný: | IP24 |
| Bezpečný pre domáce zvieratá: | Áno |
| Tichá prevádzka: | Áno |
| Typ svetelného zdroja: | UVA žiarivka |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Hĺbka: | 230 mm |
| Dĺžka hadice: | 2 m |
| Šírka: | 230 mm |
| Hmotnosť: | 1,85 kg |
| Výška: | 460 mm |
| Prevádzková doba (z plného do prázdneho): | 8 000 hodín |
| Energetické požiadavky: | 230 V, 50 Hz |
| Typ zdroja: | AC |
| Spotreba elektrickej energie: | 24 W |
| Materiál: | ABS umelá hmota, Kov |
| Farba: | Čierna |
| Vhodné pre: | Vonkajší |
| Zásobník: | Áno |
| Zavesiteľné: | Áno |
| Množstvo: | 1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
