Insekticídna lampa N'oveen IKN30 2x15 W
Kód: OSWOOVLOB0020Podrobný popis
Insekticídna lampa N'oveen IKN30 2x15 W| Tichá prevádzka | Áno |
| Efektívna plocha | 120 m² |
| Počet svetelných zdrojov | 2 |
| Typ svetelného zdroja | UVA žiarivka |
| Hĺbka | 100 mm |
| Hmotnosť | 2,24 kg |
| Šírka | 540 mm |
| Výška | 265 mm |
| Typ zdroja | AC |
| Spotreba elektrickej energie | 30 W |
| Prevádzková doba (z plného do prázdneho) | 20 - 40 000 hodín |
| Materiál | Kov, Technopolymeru |
| Dĺžka šnúry | 2 m |
| Farba | Čierna |
| Vhodné pre | Vnútorný |
| Zavesiteľné | Áno |
| Zásobník | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Insecticide lamps |
|---|---|
| EAN: | 5902221620232 |
| Tichá prevádzka: | Áno |
| Efektívna plocha: | 120 m² |
| Počet svetelných zdrojov: | 2 |
| Typ svetelného zdroja: | UVA žiarivka |
| Hĺbka: | 100 mm |
| Hmotnosť: | 2,24 kg |
| Šírka: | 540 mm |
| Výška: | 265 mm |
| Typ zdroja: | AC |
| Spotreba elektrickej energie: | 30 W |
| Prevádzková doba (z plného do prázdneho): | 20 - 40 000 hodín |
| Materiál: | Kov, Technopolymeru |
| Dĺžka šnúry: | 2 m |
| Farba: | Čierna |
| Vhodné pre: | Vnútorný |
| Zavesiteľné: | Áno |
| Zásobník: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
