Insekticídna lampa N'oveen IKN590
Kód: OSWOOVLOB0045Podrobný popis
Insekticídna lampa N'oveen IKN590| Tichá prevádzka | Áno |
| Bezpečný pre domáce zvieratá | Áno |
| Typ svetelného zdroja | UVA žiarivka |
| Šírka | 402 mm |
| Hĺbka | 52 mm |
| Výška | 262 mm |
| Typ zdroja | AC |
| Spotreba elektrickej energie | 6 W |
| Energetické požiadavky | USB |
| Farba | Čierna |
| Zavesiteľné | Áno |
| Zásobník | Áno |
| Vhodné pre | Vnútorný |
| Dodávané káble | USB kábel |
| Množstvo | 1 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Insecticide lamps |
|---|---|
| EAN: | 5902221623523 |
| Tichá prevádzka: | Áno |
| Bezpečný pre domáce zvieratá: | Áno |
| Typ svetelného zdroja: | UVA žiarivka |
| Šírka: | 402 mm |
| Hĺbka: | 52 mm |
| Výška: | 262 mm |
| Typ zdroja: | AC |
| Spotreba elektrickej energie: | 6 W |
| Energetické požiadavky: | USB |
| Farba: | Čierna |
| Zavesiteľné: | Áno |
| Zásobník: | Áno |
| Vhodné pre: | Vnútorný |
| Dodávané káble: | USB kábel |
| Množstvo: | 1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
