Insekticídna lampa N'oveen IKN920 LED white
Kód: OSWOOVLOB0036Podrobný popis
Insekticídna lampa N'oveen IKN920 LED white| Typ svetelného zdroja | LED |
| Bezpečný pre domáce zvieratá | Áno |
| Tichá prevádzka | Áno |
| Počet svetelných zdrojov | 8 |
| Šírka | 305 mm |
| Hmotnosť | 1,09 kg |
| Výška | 260 mm |
| Energetické požiadavky | 230 V, 50 Hz |
| Typ zdroja | AC |
| Spotreba elektrickej energie | 6 W |
| Prevádzková doba (z plného do prázdneho) | 20 000 hodín |
| Zásobník | Áno |
| Vhodné pre | Vnútorný |
| Zavesiteľné | Áno |
| Materiál | ABS umelá hmota, Kov |
| Farba | Biela |
| Množstvo | 1 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Insecticide lamps |
|---|---|
| EAN: | 5902221621352 |
| Typ svetelného zdroja: | LED |
| Bezpečný pre domáce zvieratá: | Áno |
| Tichá prevádzka: | Áno |
| Počet svetelných zdrojov: | 8 |
| Šírka: | 305 mm |
| Hmotnosť: | 1,09 kg |
| Výška: | 260 mm |
| Energetické požiadavky: | 230 V, 50 Hz |
| Typ zdroja: | AC |
| Spotreba elektrickej energie: | 6 W |
| Prevádzková doba (z plného do prázdneho): | 20 000 hodín |
| Zásobník: | Áno |
| Vhodné pre: | Vnútorný |
| Zavesiteľné: | Áno |
| Materiál: | ABS umelá hmota, Kov |
| Farba: | Biela |
| Množstvo: | 1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
