Insekticídna lampa N'oveen IKN930
Kód: OSWOOVLOB0021Podrobný popis
Insekticídna lampa N'oveen IKN930| Tichá prevádzka | Áno |
| Typ svetelného zdroja | UVA žiarivka |
| Počet svetelných zdrojov | 1 |
| Šírka | 355 mm |
| Výška | 265 mm |
| Hmotnosť | 1,38 kg |
| Prevádzková doba (z plného do prázdneho) | 8 000 hodín |
| Typ zdroja | AC |
| Spotreba elektrickej energie | 20 W |
| Zásobník | Áno |
| Materiál | Technopolymeru, Kov |
| Vhodné pre | Vnútorný |
| Farba | Biela |
| Zavesiteľné | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Insecticide lamps |
|---|---|
| EAN: | 5902221622281 |
| Tichá prevádzka: | Áno |
| Typ svetelného zdroja: | UVA žiarivka |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Šírka: | 355 mm |
| Výška: | 265 mm |
| Hmotnosť: | 1,38 kg |
| Prevádzková doba (z plného do prázdneho): | 8 000 hodín |
| Typ zdroja: | AC |
| Spotreba elektrickej energie: | 20 W |
| Zásobník: | Áno |
| Materiál: | Technopolymeru, Kov |
| Vhodné pre: | Vnútorný |
| Farba: | Biela |
| Zavesiteľné: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
