Insekticídna lampa s bluetooth reproduktorom N'oveen IKN863 LED IPX4
Kód: OSWOOVLOB0022Podrobný popis
Insekticídna lampa s bluetooth reproduktorom N'oveen IKN863 LED IPX4| Efektívna plocha | 40 m² |
| Tichá prevádzka | Áno |
| Typ svetelného zdroja | UVA LED |
| Bluetooth | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IPX4 |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Hmotnosť | 290 g |
| Výška | 120 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Doba nabíjania batérie | 4,5 h |
| Kapacita batérie | 1800 mAh |
| Prevádzková doba | 21 h |
| Typ zdroja | Bezdrôtový |
| Spotreba elektrickej energie | 7 W |
| LED svetlá | Áno |
| Materiál | ABS |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Vhodné pre | Vnútorné a vonkajšie |
| Zavesiteľné | Áno |
| Farba | Biela |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Insecticide lamps |
|---|---|
| EAN: | 5902221621451 |
| Efektívna plocha: | 40 m² |
| Tichá prevádzka: | Áno |
| Typ svetelného zdroja: | UVA LED |
| Bluetooth: | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IPX4 |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Hmotnosť: | 290 g |
| Výška: | 120 mm |
| Šírka: | 100 mm |
| Hĺbka: | 100 mm |
| Doba nabíjania batérie: | 4,5 h |
| Kapacita batérie: | 1800 mAh |
| Prevádzková doba: | 21 h |
| Typ zdroja: | Bezdrôtový |
| Spotreba elektrickej energie: | 7 W |
| LED svetlá: | Áno |
| Materiál: | ABS |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Vhodné pre: | Vnútorné a vonkajšie |
| Zavesiteľné: | Áno |
| Farba: | Biela |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
