N'OVEEN IKN2050 Insekticíd leopard light Inox
Kód: OSWOOVLOB0049Podrobný popis
N'OVEEN IKN2050 Insekticíd leopard light Inox| Maximálne pokrytie | 80 m² |
| Ekvivalentná žiarovka výkon | 7 W |
| Šírka | 400 mm |
| Hĺbka | 166 mm |
| Hmotnosť | 2,01 kg |
| Výška balenia | 240 mm |
| Vstupné napätie | 230 - 240 V |
| Typ zdroja | Vytváranie sietí |
| Základný materiál | Nerezová oceľ |
| Vymeniteľné lieviky | Áno |
| Typ osvetlenia | LED žiarivka UV-A |
| Farba | Inox |
| Typ produktu | Insekticídna lampa |
| Upozornenia | Do not leave the device within the direct reach of children., The product may contain environmentally hazardous components that require special disposal., Avoid direct contact with damaged product as it may contain harmful substances. |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Insecticide lamps |
|---|---|
| EAN: | 5902221623974 |
| Maximálne pokrytie: | 80 m² |
| Ekvivalentná žiarovka výkon: | 7 W |
| Šírka: | 400 mm |
| Hĺbka: | 166 mm |
| Hmotnosť: | 2,01 kg |
| Výška balenia: | 240 mm |
| Vstupné napätie: | 230 - 240 V |
| Typ zdroja: | Vytváranie sietí |
| Základný materiál: | Nerezová oceľ |
| Vymeniteľné lieviky: | Áno |
| Typ osvetlenia: | LED žiarivka UV-A |
| Farba: | Inox |
| Typ produktu: | Insekticídna lampa |
| Upozornenia: | Do not leave the device within the direct reach of children., The product may contain environmentally hazardous components that require special disposal., Avoid direct contact with damaged product as it may contain harmful substances. |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
