N'oveen IKN895 LED IP20 solárna insekticídna lampa
Kód: OSWOOVLOB0016Podrobný popis
N'oveen IKN895 LED IP20 solárna insekticídna lampa| Tichá prevádzka | Áno |
| Efektívna plocha | 40 m² |
| Typ svetelného zdroja | UVA LED |
| Počet režimov | 3 |
| Počet svetelných zdrojov | 9 |
| Šírka | 102 mm |
| Hmotnosť | 370 g |
| Výška | 206 mm |
| Hĺbka | 102 mm |
| Kapacita batérie | 1800 mAh |
| Spotreba elektrickej energie | 5 W |
| maximálny čas prevádzky | 13 hodín |
| Typ zdroja | Batérie, Solárne |
| Farba | Čierna |
| Vhodné pre | Vnútorné a vonkajšie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Insecticide lamps |
|---|---|
| EAN: | 5902221622120 |
| Tichá prevádzka: | Áno |
| Efektívna plocha: | 40 m² |
| Typ svetelného zdroja: | UVA LED |
| Počet režimov: | 3 |
| Počet svetelných zdrojov: | 9 |
| Šírka: | 102 mm |
| Hmotnosť: | 370 g |
| Výška: | 206 mm |
| Hĺbka: | 102 mm |
| Kapacita batérie: | 1800 mAh |
| Spotreba elektrickej energie: | 5 W |
| maximálny čas prevádzky: | 13 hodín |
| Typ zdroja: | Batérie, Solárne |
| Farba: | Čierna |
| Vhodné pre: | Vnútorné a vonkajšie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
