NOVEEN IKN550 LED nabíjateľná insekticídna lampa
Kód: OSWOOVLOB0027Podrobný popis
NOVEEN IKN550 LED nabíjateľná insekticídna lampa| Dodávané káble | USB Type C |
| Efektívna plocha | 40 m² |
| Tichá prevádzka | Áno |
| Bez chemických prísad | Áno |
| Typ svetelného zdroja | UVA LED |
| Šírka | 375 mm |
| Výška | 250 mm |
| Hmotnosť | 1,25 kg |
| Čas prevádzky na batérie | 7 hodín |
| Spotreba elektrickej energie | 5 W |
| Kapacita batérie | 1800 mAh |
| Typ zdroja | Batérie |
| Vhodné pre | Vnútorné a vonkajšie |
| Farba | Čierna |
| Zavesiteľné | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Insecticide lamps |
|---|---|
| EAN: | 5902221622649 |
| Dodávané káble: | USB Type C |
| Efektívna plocha: | 40 m² |
| Tichá prevádzka: | Áno |
| Bez chemických prísad: | Áno |
| Typ svetelného zdroja: | UVA LED |
| Šírka: | 375 mm |
| Výška: | 250 mm |
| Hmotnosť: | 1,25 kg |
| Čas prevádzky na batérie: | 7 hodín |
| Spotreba elektrickej energie: | 5 W |
| Kapacita batérie: | 1800 mAh |
| Typ zdroja: | Batérie |
| Vhodné pre: | Vnútorné a vonkajšie |
| Farba: | Čierna |
| Zavesiteľné: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
