NOVEEN Insekticídna lampa IKN1030 PROFESIONÁLNE BEZPEČNOSTNÉ TUBY
Kód: OSWOOVLOB0030Podrobný popis
NOVEEN Insekticídna lampa IKN1030 PROFESIONÁLNE BEZPEČNOSTNÉ TUBY| Bez chemických prísad | Áno |
| Tichá prevádzka | Áno |
| Typ svetelného zdroja | UVA žiarivka |
| Hĺbka | 150 mm |
| Šírka | 540 mm |
| Hmotnosť | 4,52 kg |
| Výška | 265 mm |
| Typ zdroja | AC |
| Prevádzková doba (z plného do prázdneho) | 8 000 hodín |
| Napájacie napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Spotreba elektrickej energie | 32 W |
| Podnos | Áno |
| Farba | Inox |
| Vhodné pre | Vnútorné a vonkajšie |
| Materiál | Oceľ |
| Zavesiteľné | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Insecticide lamps |
|---|---|
| EAN: | 5902221622304 |
| Bez chemických prísad: | Áno |
| Tichá prevádzka: | Áno |
| Typ svetelného zdroja: | UVA žiarivka |
| Hĺbka: | 150 mm |
| Šírka: | 540 mm |
| Hmotnosť: | 4,52 kg |
| Výška: | 265 mm |
| Typ zdroja: | AC |
| Prevádzková doba (z plného do prázdneho): | 8 000 hodín |
| Napájacie napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Spotreba elektrickej energie: | 32 W |
| Podnos: | Áno |
| Farba: | Inox |
| Vhodné pre: | Vnútorné a vonkajšie |
| Materiál: | Oceľ |
| Zavesiteľné: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
