Digitálny detský fotoaparát s termotlačiarňou SNAPI MT4108
Kód: APAMEDNAT0001Podrobný popis
Digitálny detský fotoaparát s termotlačiarňou SNAPI MT4108| Hĺbka | 45 mm |
| Šírka | 110 mm |
| Hmotnosť | 340 g |
| Výška | 99 mm |
| Displej LCD | Áno |
| Čítačka pamäťových kariet MicroSD | Áno |
| Typ fotoaparátu | Jednorazový fotoaparát |
| Rozlíšenie displeja | 1280 x 720 px |
| Typ spúšte fotoaparátu | Elektronický |
| Maximálne interpolované rozlíšenie snímky | 8 MP |
| Kapacita batérie | 1000 mAh |
| Port USB C | Áno |
| Farba | Žltá |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Instant cameras |
|---|---|
| EAN: | 5906453141084 |
| Hĺbka: | 45 mm |
| Šírka: | 110 mm |
| Hmotnosť: | 340 g |
| Výška: | 99 mm |
| Displej LCD: | Áno |
| Čítačka pamäťových kariet MicroSD: | Áno |
| Typ fotoaparátu: | Jednorazový fotoaparát |
| Rozlíšenie displeja: | 1280 x 720 px |
| Typ spúšte fotoaparátu: | Elektronický |
| Maximálne interpolované rozlíšenie snímky: | 8 MP |
| Kapacita batérie: | 1000 mAh |
| Port USB C: | Áno |
| Farba: | Žltá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
