Procesor Intel Core Ultra 5 Desktop 245K
Kód: PROINTCI50286Podrobný popis
Procesor Intel Core Ultra 5 Desktop 245K| Segment trhu | Desktop |
| Verzia PCI Express slotov | 5.0, 4.0 |
| Krabica | Áno |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Pätica procesora | LGA1851 |
| Počet vlákien procesora | 14 |
| Boost frekvencia procesora | 5,2 GHz |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 7 |
| Základná frekvencia procesora | 4,2 GHz |
| Počet jadier procesora | 14 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 24 MB |
| Vrátane chladiča | Nie |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Komponent pre | PC |
| Frekvencia podporovaná procesorom | 6400 MHz |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR5 |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Upozornenia | Do not dispose of the processors in the normal rubbish bin - they require special disposal due to their potential environmental impact., Be careful when handling the processor to avoid damaging the delicate pins., Ensure that the CPU is properly mounted in the CPU socket to avoid damage. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core i5 processors |
|---|---|
| EAN: | 5032037282086 |
| Segment trhu: | Desktop |
| Verzia PCI Express slotov: | 5.0, 4.0 |
| Krabica: | Áno |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Pätica procesora: | LGA1851 |
| Počet vlákien procesora: | 14 |
| Boost frekvencia procesora: | 5,2 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core Ultra 7 |
| Základná frekvencia procesora: | 4,2 GHz |
| Počet jadier procesora: | 14 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 24 MB |
| Vrátane chladiča: | Nie |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Komponent pre: | PC |
| Frekvencia podporovaná procesorom: | 6400 MHz |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR5 |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Upozornenia: | Do not dispose of the processors in the normal rubbish bin - they require special disposal due to their potential environmental impact., Be careful when handling the processor to avoid damaging the delicate pins., Ensure that the CPU is properly mounted in the CPU socket to avoid damage. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
