Procesor Intel Core Ultra 5 Desktop 245KF
Kód: PROINTCI50287Podrobný popis
Procesor Intel Core Ultra 5 Desktop 245KF| Verzia PCI Express slotov | 5.0, 4.0 |
| Segment trhu | Desktop |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 7 |
| Krabica | Áno |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Počet jadier procesora | 14 |
| Boost frekvencia procesora | 5,2 GHz |
| Komponent pre | PC |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Vrátane chladiča | Nie |
| Pätica procesora | LGA1851 |
| Počet vlákien procesora | 14 |
| Základná frekvencia procesora | 4,2 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 24 MB |
| Frekvencia podporovaná procesorom | 6400 MHz |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR5 |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| Upozornenia | Be careful when handling the processor to avoid damaging the delicate pins., Ensure that the CPU is properly mounted in the CPU socket to avoid damage., Do not dispose of the processors in the normal rubbish bin - they require special disposal due to their potential environmental impact. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core i5 processors |
|---|---|
| EAN: | 5032037282109 |
| Verzia PCI Express slotov: | 5.0, 4.0 |
| Segment trhu: | Desktop |
| Typ procesoru: | Intel Core Ultra 7 |
| Krabica: | Áno |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Počet jadier procesora: | 14 |
| Boost frekvencia procesora: | 5,2 GHz |
| Komponent pre: | PC |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Vrátane chladiča: | Nie |
| Pätica procesora: | LGA1851 |
| Počet vlákien procesora: | 14 |
| Základná frekvencia procesora: | 4,2 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 24 MB |
| Frekvencia podporovaná procesorom: | 6400 MHz |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR5 |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| Upozornenia: | Be careful when handling the processor to avoid damaging the delicate pins., Ensure that the CPU is properly mounted in the CPU socket to avoid damage., Do not dispose of the processors in the normal rubbish bin - they require special disposal due to their potential environmental impact. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
