Intel Core i7-12700F procesor 25 MB Smart Cache Krabica
Kód: PROINTCI70191Podrobný popis
Intel Core i7-12700F procesor 25 MB Smart Cache Krabica| Execute Disable Bit | Áno |
| Podpora inštrukčných sád | SSE4.1, AVX 2.0, SSE4.2 |
| Konfigurácia PCI Express | 1x16+1x4, 2x8+1x4 |
| Verzia PCI Express slotov | 4.0, 5.0 |
| Segment trhu | Desktop |
| Maximálny počet PCI Express liniek | 20 |
| Revízia rozhrania Direct Media Interface (DMI). | 4.0 |
| Škálovateľnosť | 1S |
| Automatizovaný systém sledovania komodít (CCATS) | G167599 |
| Podmienky používania | PC/Client/Tablet |
| CPU konfigurácia (max) | 1 |
| Dostupné možnosti začlenenia | Nie |
| Technológia tepelného monitorovania | Áno |
| Číslo ECCN | 5A992CN3 |
| Nečinné stavy | Áno |
| Veľkosť balenia procesora | 45 x 37.5 mm |
| Prevádzkové režimy procesora | 64-bit |
| Krabica | Áno |
| Kódové označenie procesora | Alder Lake |
| Model procesoru | i7-12700F |
| Maximálny počet DMI liniek | 8 |
| Pätica procesora | LGA 1700 |
| Boost frekvencia výkonných jadier | 4,8 GHz |
| Maximálny výkon turbo režimu | 180 W |
| Základný výkon procesora | 65 W |
| Generácia procesora | 12. Generácia procesorov Intel® Core ™ i7 |
| Vrátane chladiča | Áno |
| Výkonné jadrá | 8 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Základná frekvencia výkonných jadier | 2,1 GHz |
| Typ zbernice | DMI4 |
| Efektívne jadrá | 4 |
| Priepustnosť pamäte podporovaná procesorom (max) | 76,8 GB/s |
| Počet vlákien procesora | 20 |
| Počet jadier procesora | 12 |
| Procesor ARK ID | 134592 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 25 MB |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i7 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Priepustnosť pamäte (max) | 76,8 GB/s |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR4-SDRAM, DDR5-SDRAM |
| Non-ECC | Áno |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom | 128 GB |
| Status | Launched |
| Dátum uvedenia | Q1'22 |
| Cieľový trh | Gaming, Content Creation |
| HS kód | 85423119 |
| Maximálna vnútorná pamäť | 128 GB |
| Tjunction | 100 °C |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| MBE | Áno |
| Technológia Intel® Virtualization - Directed I/O (VT-d) | Áno |
| Frekvencia Intel® Turbo Boost Max Technology 3.0 | 4,9 GHz |
| Technológia Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET) | Áno |
| Technológia Intel® Virtualization (VT-x) | Áno |
| Technológia Intel® OS Guard | Áno |
| Intel® 64 | Áno |
| Technológia Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Áno |
| Technológia Enhanced Intel® SpeedStep | Áno |
| Intel® Secure Key | Áno |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Áno |
| Intel Boot Guard | Áno |
| Intel® Standard Manageability (ISM) | Áno |
| Technológia Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Intel® Volume Management Device (VMD) | Áno |
| Intel® Gaussian & Neural Accelerator (Intel® GNA) 3.0 | Áno |
| Technológia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | Áno |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU | Áno |
| Intel® Thread Director | Áno |
| Technológia Intel® Speed Shift Technology | Áno |
| Pripravené na technológiu Intel® Optane™ | Áno |
| Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 | Áno |
| Upozornenia | Ensure that the processor is adequately cooled to prevent overheating., Do not touch the processor pins to avoid electrostatic damage., Avoid shocks and drops so as not to damage delicate components. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core i7 processors |
|---|---|
| EAN: | 5032037237826 |
| Execute Disable Bit: | Áno |
| Podpora inštrukčných sád: | SSE4.1, AVX 2.0, SSE4.2 |
| Konfigurácia PCI Express: | 1x16+1x4, 2x8+1x4 |
| Verzia PCI Express slotov: | 4.0, 5.0 |
| Segment trhu: | Desktop |
| Maximálny počet PCI Express liniek: | 20 |
| Revízia rozhrania Direct Media Interface (DMI).: | 4.0 |
| Škálovateľnosť: | 1S |
| Automatizovaný systém sledovania komodít (CCATS): | G167599 |
| Podmienky používania: | PC/Client/Tablet |
| CPU konfigurácia (max): | 1 |
| Dostupné možnosti začlenenia: | Nie |
| Technológia tepelného monitorovania: | Áno |
| Číslo ECCN: | 5A992CN3 |
| Nečinné stavy: | Áno |
| Veľkosť balenia procesora: | 45 x 37.5 mm |
| Prevádzkové režimy procesora: | 64-bit |
| Krabica: | Áno |
| Kódové označenie procesora: | Alder Lake |
| Model procesoru: | i7-12700F |
| Maximálny počet DMI liniek: | 8 |
| Pätica procesora: | LGA 1700 |
| Boost frekvencia výkonných jadier: | 4,8 GHz |
| Maximálny výkon turbo režimu: | 180 W |
| Základný výkon procesora: | 65 W |
| Generácia procesora: | 12. Generácia procesorov Intel® Core ™ i7 |
| Vrátane chladiča: | Áno |
| Výkonné jadrá: | 8 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Základná frekvencia výkonných jadier: | 2,1 GHz |
| Typ zbernice: | DMI4 |
| Efektívne jadrá: | 4 |
| Priepustnosť pamäte podporovaná procesorom (max): | 76,8 GB/s |
| Počet vlákien procesora: | 20 |
| Počet jadier procesora: | 12 |
| Procesor ARK ID: | 134592 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 25 MB |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i7 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Priepustnosť pamäte (max): | 76,8 GB/s |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR4-SDRAM, DDR5-SDRAM |
| Non-ECC: | Áno |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom: | 128 GB |
| Status: | Launched |
| Dátum uvedenia: | Q1'22 |
| Cieľový trh: | Gaming, Content Creation |
| HS kód: | 85423119 |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 128 GB |
| Tjunction: | 100 °C |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| MBE: | Áno |
| Technológia Intel® Virtualization - Directed I/O (VT-d): | Áno |
| Frekvencia Intel® Turbo Boost Max Technology 3.0: | 4,9 GHz |
| Technológia Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET): | Áno |
| Technológia Intel® Virtualization (VT-x): | Áno |
| Technológia Intel® OS Guard: | Áno |
| Intel® 64: | Áno |
| Technológia Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT): | Áno |
| Technológia Enhanced Intel® SpeedStep: | Áno |
| Intel® Secure Key: | Áno |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI): | Áno |
| Intel Boot Guard: | Áno |
| Intel® Standard Manageability (ISM): | Áno |
| Technológia Intel® Turbo Boost: | 2.0 |
| Intel® Volume Management Device (VMD): | Áno |
| Intel® Gaussian & Neural Accelerator (Intel® GNA) 3.0: | Áno |
| Technológia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology): | Áno |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU: | Áno |
| Intel® Thread Director: | Áno |
| Technológia Intel® Speed Shift Technology: | Áno |
| Pripravené na technológiu Intel® Optane™: | Áno |
| Intel Turbo Boost Max Technology 3.0: | Áno |
| Upozornenia: | Ensure that the processor is adequately cooled to prevent overheating., Do not touch the processor pins to avoid electrostatic damage., Avoid shocks and drops so as not to damage delicate components. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
