Intel Core i7-12700KF procesor 25 MB Smart Cache Box
Kód: PROINTCI70198Podrobný popis
Intel Core i7-12700KF procesor 25 MB Smart Cache Box| Technológia tepelného monitorovania | Áno |
| Teplotná špecifikácia | PCG 2020A |
| HS kód | 8542310001 |
| Automatizovaný systém sledovania komodít (CCATS) | G167599 |
| Maximálny počet PCI Express liniek | 20 |
| Škálovateľnosť | 1S |
| Podpora inštrukčných sád | AVX 2.0, SSE4.2, SSE4.1 |
| Konfigurácia PCI Express | 1x16+1x4, 2x8+1x4 |
| Execute Disable Bit | Áno |
| Verzia PCI Express slotov | 4.0, 5.0 |
| Číslo ECCN | 5A992CN3 |
| Segment trhu | Desktop |
| Dostupné možnosti začlenenia | Nie |
| CPU konfigurácia (max) | 1 |
| Podmienky používania | PC/Client/Tablet |
| Nečinné stavy | Áno |
| Veľkosť balenia procesora | 45 x 37.5 mm |
| Výkonné jadrá | 8 |
| Komponent pre | PC |
| Počet vlákien procesora | 20 |
| Priepustnosť pamäte podporovaná procesorom (max) | 76,8 GB/s |
| Boost frekvencia výkonných jadier | 4,9 GHz |
| Počet jadier procesora | 12 |
| Pätica procesora | LGA 1700 |
| Typ zbernice | DMI4 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Model procesoru | i7-12700KF |
| Maximálny výkon turbo režimu | 190 W |
| Prevádzkové režimy procesora | 64-bit |
| Krabica | Áno |
| Maximálny počet DMI liniek | 8 |
| Kódové označenie procesora | Alder Lake |
| Základná frekvencia výkonných jadier | 3,6 GHz |
| Efektívne jadrá | 4 |
| Základný výkon procesora | 125 W |
| Generácia procesora | 12. Generácia procesorov Intel® Core ™ i7 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 25 MB |
| Procesor ARK ID | 134595 |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i7 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom | 128 GB |
| Priepustnosť pamäte (max) | 76,8 GB/s |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR4-SDRAM, DDR5-SDRAM |
| Cieľový trh | Gaming, Content Creation |
| Status | Launched |
| Dátum uvedenia | Q4'21 |
| Maximálna vnútorná pamäť | 128 GB |
| Tjunction | 100 °C |
| Model integrovanej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Technológia Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Áno |
| Intel® Volume Management Device (VMD) | Áno |
| Frekvencia Intel® Turbo Boost Max Technology 3.0 | 5 GHz |
| Technológia Intel® OS Guard | Áno |
| Intel® Thread Director | Áno |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU | Áno |
| Technológia Enhanced Intel® SpeedStep | Áno |
| Technológia Intel® Virtualization (VT-x) | Áno |
| Technológia Intel® Virtualization - Directed I/O (VT-d) | Áno |
| Intel® 64 | Áno |
| Technológia Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Áno |
| Intel Boot Guard | Áno |
| Technológia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | Áno |
| Technológia Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET) | Áno |
| Intel® Secure Key | Áno |
| MBE | Áno |
| Technológia Intel® Speed Shift Technology | Áno |
| Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 | Áno |
| Pripravené na technológiu Intel® Optane™ | Áno |
| Upozornenia | Avoid shocks and drops so as not to damage delicate components., Do not touch the processor pins to avoid electrostatic damage., Ensure that the processor is adequately cooled to prevent overheating. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core i7 processors |
|---|---|
| EAN: | 5032037234047 |
| Technológia tepelného monitorovania: | Áno |
| Teplotná špecifikácia: | PCG 2020A |
| HS kód: | 8542310001 |
| Automatizovaný systém sledovania komodít (CCATS): | G167599 |
| Maximálny počet PCI Express liniek: | 20 |
| Škálovateľnosť: | 1S |
| Podpora inštrukčných sád: | AVX 2.0, SSE4.2, SSE4.1 |
| Konfigurácia PCI Express: | 1x16+1x4, 2x8+1x4 |
| Execute Disable Bit: | Áno |
| Verzia PCI Express slotov: | 4.0, 5.0 |
| Číslo ECCN: | 5A992CN3 |
| Segment trhu: | Desktop |
| Dostupné možnosti začlenenia: | Nie |
| CPU konfigurácia (max): | 1 |
| Podmienky používania: | PC/Client/Tablet |
| Nečinné stavy: | Áno |
| Veľkosť balenia procesora: | 45 x 37.5 mm |
| Výkonné jadrá: | 8 |
| Komponent pre: | PC |
| Počet vlákien procesora: | 20 |
| Priepustnosť pamäte podporovaná procesorom (max): | 76,8 GB/s |
| Boost frekvencia výkonných jadier: | 4,9 GHz |
| Počet jadier procesora: | 12 |
| Pätica procesora: | LGA 1700 |
| Typ zbernice: | DMI4 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Model procesoru: | i7-12700KF |
| Maximálny výkon turbo režimu: | 190 W |
| Prevádzkové režimy procesora: | 64-bit |
| Krabica: | Áno |
| Maximálny počet DMI liniek: | 8 |
| Kódové označenie procesora: | Alder Lake |
| Základná frekvencia výkonných jadier: | 3,6 GHz |
| Efektívne jadrá: | 4 |
| Základný výkon procesora: | 125 W |
| Generácia procesora: | 12. Generácia procesorov Intel® Core ™ i7 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 25 MB |
| Procesor ARK ID: | 134595 |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i7 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom: | 128 GB |
| Priepustnosť pamäte (max): | 76,8 GB/s |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR4-SDRAM, DDR5-SDRAM |
| Cieľový trh: | Gaming, Content Creation |
| Status: | Launched |
| Dátum uvedenia: | Q4'21 |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 128 GB |
| Tjunction: | 100 °C |
| Model integrovanej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Technológia Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT): | Áno |
| Intel® Volume Management Device (VMD): | Áno |
| Frekvencia Intel® Turbo Boost Max Technology 3.0: | 5 GHz |
| Technológia Intel® OS Guard: | Áno |
| Intel® Thread Director: | Áno |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU: | Áno |
| Technológia Enhanced Intel® SpeedStep: | Áno |
| Technológia Intel® Virtualization (VT-x): | Áno |
| Technológia Intel® Virtualization - Directed I/O (VT-d): | Áno |
| Intel® 64: | Áno |
| Technológia Intel® Turbo Boost: | 2.0 |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI): | Áno |
| Intel Boot Guard: | Áno |
| Technológia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology): | Áno |
| Technológia Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET): | Áno |
| Intel® Secure Key: | Áno |
| MBE: | Áno |
| Technológia Intel® Speed Shift Technology: | Áno |
| Intel Turbo Boost Max Technology 3.0: | Áno |
| Pripravené na technológiu Intel® Optane™: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid shocks and drops so as not to damage delicate components., Do not touch the processor pins to avoid electrostatic damage., Ensure that the processor is adequately cooled to prevent overheating. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
