Intel Core i7-14700KF procesor 33 MB Smart Cache Krabica
Kód: PROINTCI70206Podrobný popis
Intel Core i7-14700KF procesor 33 MB Smart Cache Krabica| Revízia rozhrania Direct Media Interface (DMI). | 4.0 |
| Podpora inštrukčných sád | SSE4.1, SSE4.2, AVX 2.0 |
| Číslo ECCN | 5A992C |
| Maximálny počet PCI Express liniek | 20 |
| Automatizovaný systém sledovania komodít (CCATS) | 740.17B1 |
| Nečinné stavy | Áno |
| Technológia tepelného monitorovania | Áno |
| Dostupné možnosti začlenenia | Nie |
| CPU konfigurácia (max) | 1 |
| Konfigurácia PCI Express | 1x16+1x4, 2x8+1x4 |
| Verzia PCI Express slotov | 5.0, 4.0 |
| Segment trhu | Desktop |
| Škálovateľnosť | 1S |
| Teplotná špecifikácia | PCG 2020A |
| Podmienky používania | PC/Client/Tablet |
| Execute Disable Bit | Áno |
| Veľkosť balenia procesora | 45 x 37.5 mm |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i7 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 33 MB |
| Procesor ARK ID | 236789 |
| Počet vlákien procesora | 28 |
| Verzia (stepping) | B0 |
| Efektívne jadrá | 12 |
| Základná frekvencia výkonných jadier | 3,4 GHz |
| Základný výkon procesora | 125 W |
| Model procesoru | i7-14700KF |
| Kódové označenie procesora | Raptor Lake |
| Generácia procesora | Intel Core i7-14xxx |
| Priepustnosť pamäte podporovaná procesorom (max) | 89,6 GB/s |
| Maximálny počet DMI liniek | 8 |
| Prevádzkové režimy procesora | 64-bit |
| Krabica | Áno |
| Počet jadier procesora | 20 |
| Výkonné jadrá | 8 |
| Pätica procesora | LGA 1700 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Boost frekvencia výkonných jadier | 5,5 GHz |
| Maximálny výkon turbo režimu | 253 W |
| Vrátane chladiča | Nie |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR5-SDRAM, DDR4-SDRAM |
| Non-ECC | Áno |
| Priepustnosť pamäte (max) | 89,6 GB/s |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom | 192 GB |
| Status | Launched |
| Dátum uvedenia | Q4'23 |
| HS kód | 8542310001 |
| L2 cache | 28672 KB |
| Maximálna vnútorná pamäť | 192 GB |
| Tjunction | 100 °C |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU | Áno |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Áno |
| Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 | Áno |
| Intel® Secure Key | Áno |
| Technológia Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET) | Áno |
| Intel® Standard Manageability (ISM) | Áno |
| MBE | Áno |
| Intel® Thread Director | Áno |
| Intel Boot Guard | Áno |
| Technológia Intel® Virtualization - Directed I/O (VT-d) | Áno |
| Technológia Intel® Speed Shift Technology | Áno |
| Intel® Gaussian & Neural Accelerator (Intel® GNA) 3.0 | Áno |
| Technológia Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Áno |
| Intel® Volume Management Device (VMD) | Áno |
| Technológia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | Áno |
| Technológia Enhanced Intel® SpeedStep | Áno |
| Technológia Intel® Virtualization (VT-x) | Áno |
| Technológia Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Intel® 64 | Áno |
| Frekvencia Intel® Turbo Boost Max Technology 3.0 | 5,6 GHz |
| Technológia Intel® OS Guard | Áno |
| Upozornenia | Ensure that the processor is adequately cooled to prevent overheating., Do not touch the processor pins to avoid electrostatic damage., Avoid shocks and drops so as not to damage delicate components. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core i7 processors |
|---|---|
| EAN: | 5032037278508 |
| Revízia rozhrania Direct Media Interface (DMI).: | 4.0 |
| Podpora inštrukčných sád: | SSE4.1, SSE4.2, AVX 2.0 |
| Číslo ECCN: | 5A992C |
| Maximálny počet PCI Express liniek: | 20 |
| Automatizovaný systém sledovania komodít (CCATS): | 740.17B1 |
| Nečinné stavy: | Áno |
| Technológia tepelného monitorovania: | Áno |
| Dostupné možnosti začlenenia: | Nie |
| CPU konfigurácia (max): | 1 |
| Konfigurácia PCI Express: | 1x16+1x4, 2x8+1x4 |
| Verzia PCI Express slotov: | 5.0, 4.0 |
| Segment trhu: | Desktop |
| Škálovateľnosť: | 1S |
| Teplotná špecifikácia: | PCG 2020A |
| Podmienky používania: | PC/Client/Tablet |
| Execute Disable Bit: | Áno |
| Veľkosť balenia procesora: | 45 x 37.5 mm |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i7 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 33 MB |
| Procesor ARK ID: | 236789 |
| Počet vlákien procesora: | 28 |
| Verzia (stepping): | B0 |
| Efektívne jadrá: | 12 |
| Základná frekvencia výkonných jadier: | 3,4 GHz |
| Základný výkon procesora: | 125 W |
| Model procesoru: | i7-14700KF |
| Kódové označenie procesora: | Raptor Lake |
| Generácia procesora: | Intel Core i7-14xxx |
| Priepustnosť pamäte podporovaná procesorom (max): | 89,6 GB/s |
| Maximálny počet DMI liniek: | 8 |
| Prevádzkové režimy procesora: | 64-bit |
| Krabica: | Áno |
| Počet jadier procesora: | 20 |
| Výkonné jadrá: | 8 |
| Pätica procesora: | LGA 1700 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Boost frekvencia výkonných jadier: | 5,5 GHz |
| Maximálny výkon turbo režimu: | 253 W |
| Vrátane chladiča: | Nie |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR5-SDRAM, DDR4-SDRAM |
| Non-ECC: | Áno |
| Priepustnosť pamäte (max): | 89,6 GB/s |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom: | 192 GB |
| Status: | Launched |
| Dátum uvedenia: | Q4'23 |
| HS kód: | 8542310001 |
| L2 cache: | 28672 KB |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 192 GB |
| Tjunction: | 100 °C |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU: | Áno |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI): | Áno |
| Intel Turbo Boost Max Technology 3.0: | Áno |
| Intel® Secure Key: | Áno |
| Technológia Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET): | Áno |
| Intel® Standard Manageability (ISM): | Áno |
| MBE: | Áno |
| Intel® Thread Director: | Áno |
| Intel Boot Guard: | Áno |
| Technológia Intel® Virtualization - Directed I/O (VT-d): | Áno |
| Technológia Intel® Speed Shift Technology: | Áno |
| Intel® Gaussian & Neural Accelerator (Intel® GNA) 3.0: | Áno |
| Technológia Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT): | Áno |
| Intel® Volume Management Device (VMD): | Áno |
| Technológia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology): | Áno |
| Technológia Enhanced Intel® SpeedStep: | Áno |
| Technológia Intel® Virtualization (VT-x): | Áno |
| Technológia Intel® Turbo Boost: | 2.0 |
| Intel® 64: | Áno |
| Frekvencia Intel® Turbo Boost Max Technology 3.0: | 5,6 GHz |
| Technológia Intel® OS Guard: | Áno |
| Upozornenia: | Ensure that the processor is adequately cooled to prevent overheating., Do not touch the processor pins to avoid electrostatic damage., Avoid shocks and drops so as not to damage delicate components. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
